Anasayfa / GENEL / Erdoğan: Rabbim Pensilvanya’dakinin elini ayağını dolaştırdı
erdogan

Erdoğan: Rabbim Pensilvanya’dakinin elini ayağını dolaştırdı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Adıyaman’da vatandaşlara seslendi. Erdoğan, Fethullah Gülen’e yüklendiği konuşmasında “Gel Türkiye’ye parti kur, boyunun posunun ölçüsünü al” dedi.

“Bize iftira atanlar iftiralarının altında kalıyorlar, bize çamur atanlar o çamurun içinde şu anda boğuluyorlar” diyen Erdoğan, “Pensilvanya’da bir zat var biliyorsunuz değil mi? Bize iftiralar atmaya başladı, bize beddualar etmeye başladı. Üç ayda maskesi düştü, Rabbim elini ayağını dolaştırdı, işte böyle mahçup oldu” diye konuştu.

“Cebrail parti kursa desteklemem diyen zat şu anda CHP’yi destekliyor” diyen Erdoğan, “CHP’nin olmadığı yerde de MHP’yi destekliyor” dedi.

İŞTE ERDOĞAN’IN AÇIKLAMALARI

Rabbim bu nifakı bu tuzağı darmadağın etti. İftira atanlar cezasını çeker. Temiz insanlara iffetsizlik yaftasını atanlar dünyada da cezasını çeker. Bizimle ilgili yalanlar söyleyenler şimdi buna mahçup oluyorlar

Pensilvanya’da bir zat var biliyorsunuz değil mi? Bize iftira atmaya çalıştılar. 3 ayda elleri ayakları dolaştı. Maskeleri düştü. Türkiye değil mi o zatın vatanı? Amerika değilse vatanı Türkiye’ye dönsün. Türkiye’yi karıştırmasın. Yoksa ona da mı kumpas kurdular. 30 Mart işte bu oyunları bozmanın tarihidir.

AMERİKA DEĞİLSE VATANI TÜRKİYE’YE DÖNSÜN

Pensilvanya’da bir zat var biliyorsunuz değil mi? Bize iftira atmaya çalıştılar. 3 ayda elleri ayakları dolaştı. Maskeleri düştü. Türkiye değil mi o zatın vatanı? Amerika değilse vatanı Türkiye’ye dönsün. Türkiye’yi karıştırmasın. Yoksa ona da mı kumpas kurdular. 30 Mart işte bu oyunları bozmanın tarihidir.

BİLİYORSUNUZ ÇARKÇI KEMAL DİYORLAR

Pensilvanya’daki iftira ve fitne şebekesi, önce CHP’yi dizayn etti. Adıyaman’a gelirken o pankartları görünce gurur duydum. Çamur siyasetiyle bize iftira atmaya kalkıştılar. Etrafta biliyorsunuz ‘Çarkçı Kemal’ diyorlar. Geçenlerde söyledim senden bir şey olmaz dedim.

ÇARK ETMEK BUNUN FITRATINDA VAR

30 Mart’ta bizim onlara siyasi bir tokat atmamız lazım. Bu bay Kemal sabah söylediğini, öğlen söylediğini akşam bizzat kendisi yalanlıyor. 3 yıl önce bir TV progrmaına çıkmış bu kasetleri kim veriyor diye soruyor. Ve Başbakan’ı dinleyen derin devlet kim diyordu. Savcı suç işliyor diyordu. Şimdi bunları yapan savcılara, internete servis edenlere sahip çıkıyor. Çark etmek bunun fıtratında var.

MEDYAGUNDEM

sukran3

Pensilvanya şeytanından Hıristiyan kutlaması!

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen, Pensilvanya’daki malikanesinde ‘Şükran Günü’ için büyük bir davet verdi. Hindilerin kesildiği, …

pensilvanya1

Pensilvanya’daki ininin parası oradan

Teröristbaşı Fetullah Gülen’in kaldığı ABD’deki 400 dönüm çiftliğinin parasının, FETÖ’nün finansörü Abdullah Katırcıoğlu’na ait şirketten …

pensilvanya1

Bu daha bir şey değil Feto iti!

Yenikapı’yı, FETÖ elebaşının kaldığı yerin karşısında kurulan dev ekrandan izleyen vatandaşlarımız darbe girişimini protesto etti. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir