Anasayfa / GENEL / Pensilvanya şeytanından Hıristiyan kutlaması!
sukran3

Pensilvanya şeytanından Hıristiyan kutlaması!

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen, Pensilvanya’daki malikanesinde ‘Şükran Günü’ için büyük bir davet verdi. Hindilerin kesildiği, canlı müzik performansının sergilendiği programa FETÖ’ye destek veren senatörler de katıldı.

Hillary Clinton’un ABD başkanlık seçimini kaybetmesinin ardından paniğe kapılan Fetullahçı Terör Örgütü lideri Fetullah Gülen, kulis çalışmalarına hız verdi.

Görüşmeleri sıklaştırdı
ABD senatosunda bulunan ve milyonlarca dolar aktardığı senatörlerle sık sık bir araya gelen Gülen, diğer kesimlere de şirin gözükmek için her yıl Amerika’nın çeşitli noktalarında bulunan okullarında kutlanılan ‘Şükran Günü’ için Pensilvanya’daki malikanesinde davet verdi. Mail aracılığıyla belirli isimlere gönderilen davette, “Aileniz ile birlikte sizi ‘Şükran Günü’nü kutlamaya bekliyoruz. Menüde, kızarmış hindi, kızılcık sosu, patates güveç, vejetaryen dolma, tavuk-kuzu şiş kebab, pilav, humus, salata, kabak tatlısı, baklava ve kahve bulunmaktadır” ifadeleri yer aldı.

sukran1 sukran2

Türkiye’ye teslim edilme korkusu sardı

Kasım’ın 19’unda gerçekleştirildiği görülen davet için adres olarak, Gülen’in malikanesinin bulunduğu “Golden Generation Workship & Retreat Center” gösterildi. Ayrıca davet boyunca yabancı konuklara canlı müzik performasının sunulacağı bilgisi davetiyede yer aldı. Program boyunca ABD’li senatör ve bürokratlarla yakından ilgilenen elebaşı Gülen, Türkiye’ye iade edilmesi konusunda tüyo almaya çalıştı. Başkanlık koltuğuna oturmaya hazırlanan Donald Trump kanadından hiçbir ismin katılmadığı davette, yeni dönemde lobi çalışmalarının nasıl şekilleneceği ele alındı.

Baba-oğul ve kutsal ruh’tan örnek

Gülen, ‘Şükran Günü’ için Amerika’nın çeşitli noktalarında davet veriyordu. Çoğunlukla ‘charter schools’ adı altında faaliyet gösteren FETÖ yuvalarında düzenlenen programlara elebaşı katılmıyordu. 2014 yılında örgüte ait Raindrop Türk Evi’nde, ‘Şükran Günü’ kutlanmıştı. Yemeğe katılan Birleşik Hıristiyan Kilisesi’nin başpapazı Associate Pastor, Hazreti İsa’yı anlatırken Baba-Oğul ve Kutsal Ruh üçlemesinden örnekler vermişti.

Okullarda her sene düzenleniyor

Pastor, salonda bulunanlara Şükran Günü hatıraları anlatmıştı. FETÖ, aralık ayı boyunca çok sayıda farklı yerde Şükran yemeği verdiği ortaya çıktı. Diyalog Enstitüsü GB işbirliği ile Raindrop Vakfı, 21 Kasım akşamı Albuquerque komşuları ve arkadaşları adlı Hıristiyanlara erken şükran yemeği verdi.

-GÜNEŞ-

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir