Anasayfa / ANALİZ / Erdem Yavuz deli Memet’in çakma suikast planını yazdı!
erdem-yavuz72

Erdem Yavuz deli Memet’in çakma suikast planını yazdı!

ZIR DELİ

ERDEM YAVUZ YAZDI

twitter.com/erdemyavuz549

Dejenere olup, yol kesme, köylere saldırma ve tecavüz gibi eşkiyalık faaliyetleri ile hükümdarlarına başkaldırma gibi nedenlerle 1829′da II. Mahmut tarafından dağıtılıp, sürülen Deli Taburu torunlarından TOP SAKAL Çetesi üyesi IV. Deli Memet’in bir iddiası vardı hatırlarsınız.

Hani kafası dumanlıyken, geçen ay başlarında Twitter’dan fotoğrafını paylaştığı ve ertesi gün Doğan medyası da dahil hemen hemen tüm muhalif basında yer alan “evimde dinleme gözetleme cihazı buldum” iddiası.

Ancak bir şey oldu, gündemden bir anda düştü bu yalan. Deli Memet’in kafası dumanlıyken gördüğü halisülasyonları Türkiye’de gündem oluşturuyor. Hey Allahım ne günlere kaldık. 

MİT’in farkettirmeden Küçük TOP SAKAL’ın beynine çip taktığını, baktığı ve duyduğu her şeyin kayıt altına alındığını da belirtmiştim hatırlarsınız.

Sıkı durun, aldığım son bilgilere göre MİT, Başbakan’a TOP SECRET bir gizli rapor verdi. Rapora göre; işler sapa sarmadan ve polisler kendisini kodese tıkmaya gelmeden önce bizim Deli Memet, çakma bir suikast mizanseni ile gündem oluşturacakmış.

Senaryoya göre; seçimlere birkaç gün kala bizim deli Memet, hani şu yol kenarlarındaki tabelalar var ya alkollü şoförler tarafından delik deşik edilen. İşte bizim Deli, onların yanında çektirdiği bir fotoğrafı twitter üzerinden yayınlayıp, “Hükümet MİT’e talimat verdi, bana suikast düzenlediler. İşte belgesi” diyecekmiş.

Bu twitter mesajını önce Doğan Haber Ajansı haberleştirecekmiş, Radikal, Hürriyet, Milliyet gibi internet siteleri de köpürteceklermiş, Daha sonra devreye Zaman ve Taraf gazeteleri girip, sürmanşetten olayı büyütecek, Today’s Zaman gazetesi de İngilizce’ye çevirip, tüm dünyaya duyurucakmış.

Bitmedi, İsrail menşeili New York Times, Wall Street Journal gibi gazetelerde konu ABD gündemine taşınıp, bir mülakat esnasında Başkan Obama’ya da sorulup, görüşü alınacakmış.

Delidir, ne yapsa yeridir. Ancak bir akıl tutulması yaşanıyor medyada. Ne yaptıklarının, ne söylediklerinin, ne yazdıklarının farkında değiller. Serum bağlanmış bir hasta gibi doktorun talimatlarına uyuyorlar harfiyen.

Bu örgüt üyeleri öyle bir hipnozun etkisine girmişler ki, herhalde Fethullah Gülen’in kendilerine Cennet’ten bir oda vereceğine inanıyorlar.

MEDYAGUNDEM

tekdag4

Habertürk’ü FETÖ’ye böyle teslim ettiler!

FETÖ Habertürk’ü bakın nasıl yörüngesinden çıkarıp, kimlerle nasıl kafesledi? MEDYAGUNDEM.COM- Fetullahçı terör örgütünün medya operasyonlarında adres …

erdem-yavuz34

MEDYAGÜNDEM 3 yıl önce TİB gerçeğini yazmıştı

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün FETÖ’nün üssü TİB’in kapatılacağını açıkladı. MEDYAGÜNDEM TİB’in neden kapatılması gerektiğini daha 3 …

tib

MEDYAGÜNDEM’i haklı çıkaran manşet!

Bugün Milliyet’in sürmanşetinde yer alan TİB’deki “paralel kablolar”ı ilk kez geçen yıl MEDYAGÜNDEM’de Erdem Yavuz …

1 Yorum yapıldı

  1. Saflığıma Verin

    Abi, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nin Neyzen Tevfik 21. Koğuşunda döşeğini hazırlatalım mı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir