Anasayfa / GENEL / Egemen Bağış’tan şok Ruşen Çakır yorumu!
egemen-rusen

Egemen Bağış’tan şok Ruşen Çakır yorumu!

AB Bakanı Egemen Bağış, Cumhurbaşkanı Gül’ün danışmanı Ahmet Sever’le röportaj yapan Ruşen Çakır’a üstü kapalı mesaj gönderdi.

A Haber ekranlarında yayınlanan ‘Yüzde Yüz Siyaset ‘ programında Sevilay Yükselir’in sorularını yanıtlayan AB Bakanı Egemen Bağış, Cumhurbaşkanı Gül’ün danışmanı Ahmet Sever’le röportaj yapan Ruşen Çakır’a üstü kapalı mesaj gönderdi. Bağış, Ruşen Çakır’ın işini kaybetme olasılığı olma ihtimalinin olabileceğini kaydederken, Ahmet Sever’in eski dostu gazeteci Ruşen Çakır’a jest amacıyla bu röportajı vermiş olabileceğini söyledi.

ARACIYA İHTİYAÇLARI YOK

Abdullah Gül ve Tayyip Erdoğan arasında bir sorunun bulunmadığını kaydeden Bağış ‘ Abdullah Gül’ün bir mesaj iletmesi için hiç kimseye ihtiyacı yoktur. Aynı şekilde Tayyip Erdoğan’ında Abdullah Gül’e bir mesaj iletmesi için hiç kimseye ihtiyacı yoktur. Benimde aynı şekilde kabinedeki herhangi bir arkadaşımı mesaj iletmem için bir aracıya ihtiyacım yoktur. ‘ dedi.

İŞİNİN KAYBEDEBİLME İHTİMALİNİ GÖRMÜŞTÜR

Ahmet Sever’in Ruşen Çakır’ın işini kaybetme korkusuyla röportaj vermiş olabileceğini de belirten Bağış ‘Ama o eski bir meslektaşına kıyak yapmak istiyor. Belki o arkadaşının işini kaybedebilme ihtimalini görüyor, ona bir destek vermek için bir mülakat veriyor. O zamanda bir takım kendi niyetinin dışındaki cümleler kullanıyor. Bunların hepsi mümkün. ‘ diye konuştu.

BELKİ DE JEST YAPTI

Sevilay Yükselir’in ‘Çok önemli bir şey söylediniz. Sanki bir şey biliyor muşunuz gibi bir şey söylediniz. ‘ sözleri üzerine Egemen Bağış gülerek ‘Valla bir şey bildiğim yok. Belki de Ahmet Sever, Ruşen Çakır’a jest yaptı. Belki, bilmiyorum. ‘ dedi.

MEDYAGUNDEM

ahmetsever

FETÖSever danışmana dava!

Cumhuriyet Gazetesi’ne yaptığı açıklamalar ile Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Varank’ı hedef alan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün …

sinsi

Sinsi FETÖ’cüler!

Fetullah Gülen’e bir dönem en yakın isimlerden birisi olan Hüseyin Gülerce, “Ruşen Çakır, Ahmet Hakan …

asever1

FETÖ’nün gazetesinden saldıran danışman eskisi ifadeye çağrıldı!

Cumhuriyet Gazetesi’ne yaptığı açıklamalar ile Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Varank’ı hedef alan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir