Anasayfa / GENEL / Dumanlı’nın kimyası bozuldu!
ekrem3

Dumanlı’nın kimyası bozuldu!

17 Aralık darbesinden sonra yaptığı yanlı yayınlarla dikkat çeken Zaman’ın genel yayın yönetmeni Ekrem Dumanlı’nın kimyası art arda gelen soruşturmalardan sonra bozuldu.

Zaman’daki köşesinde sürekli hükümete ve ona destek verenlere hakaret yağdıran iftira eden Ekrem Dumanlı 06.10.2014 tarihli Zaman gazetesindeki köşesinde ağzını bozdu.

PARALEL YAPI AĞLAMAYA BAŞLADI!

Yaptığı hayali röportajlarla ve çarpıtma haberlerle sürekli gündeme gelen Zaman gazetesinin habercilik skandallarını unutan Ekrem Dumanlı “Zalimin Arkasından…” adlı yazısıyla mağdur ayağına büründü.

PROVOKASYON UZMANI DUMANLI!

Yazdığı yazılarla her fırsatta Cemaat tabanını hükümete karşı provoke eden isimlerin başından gelen Ekrem Dumanlı bu kez de Gülen Hareketi’nin ‘Kimse Yok Mu?’ derneği üzerinden mağdur edilmeye çalışıldığını iddia ederek sağa sola saldırdı.

“DUMANLI’NIN YAZDIKLARI OKUNMAYA DEĞMEZ”

Nefret, fitne, iftira kokan yazılarıyla gündem yarattığını düşünen Ekrem Dumanlı için en güzel karakter tahlilini A Haber ekranlarına bağlanan Latif Erdoğan yaptı: “Ben o zatın yazılarını 15 yıldır okumuyorum. Sizin beni bu konuda bilgilendirmeniz sebebiyle göz atmak zorunda kaldı. O şahıs yazılarını okuduğuma sakın sevinmesin. Onun kültür seviyesini çok iyi biliyorum. Yazdıkları okunmaya değmez.”

(TAKVİM)

MEDYAGUNDEM

ekremd2

Ekrem itini göz göre göre kaçırtmışlar!

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın firari Ekrem Dumanlı’nın da arasında bulunduğu 13 şüpheliyi takip etmesi için İstanbul …

kemal

KK FETÖ’nün kuryesi mi?

Siyasiler bayramı memleketlerinde geçiriyor. O siyasilerden biri de eski TBMM Meclisi Başkanı ve AK Parti …

ekrem2

O masada CHP ile FETÖ arasında bir kurye var!

Siyasiler bayramı memleketlerinde geçiriyor. O siyasilerden biri de eski TBMM Meclisi Başkanı ve AK Parti …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir