Anasayfa / ANALİZ / İki karanlık adam yine kapıştı!
soner-perincek

İki karanlık adam yine kapıştı!

MEDYAGUNDEM.COM- Ergenekon soruşturmaları başlayana kadar birbirlerine demediklerini bırakmadılar. Doğu Perinçek ve ekibiyle Soner Yalçın’ın kavgası mahkemelik bile olmuştu. Soner Yalçın’a “hırsız, MİT’çi, katil” dediler, hep kavga ettiler. Ergenekon soruşturmalarıyla birden “dost” oluverdiler.

Ancak son dönemde Soner Yalçın yine Perinçek ve gazetesi Aydınlık’la kavgaya başladı. Paralel örgütün operasyon gazetesi Sözcü’de yazan, paralel örgütle de dirsek temasında bulunan Soner Yalçın’la, Perinçek arasına yine kara kedi girdi.

Soner Yalçın’ın sahibi olduğu Oda TV ile Perinçek’in Aydınlık’ı arasında son günlerde bir kavga patladı.

Kavganın bir tarafında Aydınlık yazarı Prof. Dr. Mehmet Yuva var. Oda TV geçtiğimiz gün  “Aydınlık yazarı yalancı çıktı” manşeti atarak Aydınlık ile kavganın fitilini ateşledi.

odatv

 

Katil Esad’ı destekleyen Soner Yalçın’ın sitesi Oda TV ile Aydınlık yazarı Yuva arasında çıkan kavganın konusu da Esad’dı. Oda TV, Aydınlık yazarı Yuva’nın, son tezkereyi Suriye yönetiminin desteklediğini ve Suriye’de tampon bölge kurulmasını Şam yönetiminin de onayladığını iddia ettiğini yazdı.

Bugün Aydınlık yazarı zehir zemberek verdiği cevapta Oda TV’yi “müptezel, habis,  münafık, korkak, iffetsiz, provokatör” diyerek suçladı, o iddiayı yalanladı. Yuva’nın Oda TV’de kendisine yönelik isimsiz yazıyı eleştirirken özellikle Soner Yalçın’a mesaj gönderdiğini söylemek yanıltıcı olmaz.

Yuva’nın yazısı Aydınlık’ın birinci sayfasından da büyükçe anons edildi. Bu Perinçek’in ve Aydınlık’ın Soner Yalçın’a karşı tavırlarının da göstergesi oldu.

Perinçekgil’in Soner Yaçın’a paralel örgütle girdiği “dirsek teması”nın mı etkili olduğu henüz bilinmiyor.

İşte yazısındaki o ifadeler:

aydinlik

 

MEDYAGUNDEM

perincek

Bu yürüyüş CHP’nin bonzaisidir!

CHP’nin Adalet Yürüyüşü adı altında PKK ile birlikte yürüdüğünü söyleyen Doğu Perinçek, yüzde 49’un yüzde …

soner-can

Siz ne tür bir alçaksınız?

Yeni Akit gazetesinde Ali Karahasanoğlu “Gurur duyun bu Cumhurbaşkanı’yla!” başlıklı yazısında, Soner Yalçın’ın Odatv’si ile …

soner2

Tescilli yalancı Soner!

Kıvanç Tatlıtuğ kazandığı tazminat davasını bağışlamaya karar verdi Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, kendisi ve ailesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir