Anasayfa / GENEL / Doğan medyası ve Odatv’den heykel provokasyonu
heykel3

Doğan medyası ve Odatv’den heykel provokasyonu

Rize’de, 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda yenileme projesi kapsamında Atatürk anıtının kaldırılarak valilik önündeki tören alanına taşınıyor. Ancak Doğan medyası, Odatv gibi mecralar olayı “karşı devrim” ve “Atatürk heykeli kaldırılıyor” diyerel provoke etti. Provokasyonda başı FETÖ ile bağlantılı muhabir ByLockçu İsmail Saymaz başı çekti.

medyagundem.com

Rize Belediyesi tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nın yenilenme projesi için başlatılan çalışma kapsamında Atatürk heykelinin valilik önündeki tören alanına taşınması için ekipler bu sabah işe koyuldu. Dev bir vinçle bağlanarak güvenliği sağlanan heykelin beton zemininin sökülmesi için çalışma başlatıldı. Çevrede toplanan vatandaşlarda çalışmayı izledi, cep telefonları ile kayda aldı.

heykel6

Ortada ne Atatürk heykelinin yok edilmesi, ne de “karşı devrim” varken, kemalist bir grup ortalığı provoke etti. Provokasyona Doğan medyası ile Odatv destek verdi. Hürriyet’in FETÖ ile bağlantılı muhabiri İsmail Saymaz da Atatürk provokasyonuna çıktı, attığı tweetlerle bir de tehditler savurdu.

heykel9

odatv-heykel3

heykel8

heykel10

heykel9

 

MEDYAGUNDEM

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

cum2

FETÖ paçavrasının son yalanı

FETÖ ve PKK terör örgütlerinin algı operatörü paçavrası Cumhuriyet’in yalan haberlerle yürüttüğü kirlilik devam ediyor. …

feto

Doğan medyası “FETÖ darbe yapacak” diyor!

Dün Hürriyet gazetesinde Abdülkadir Selvi… Bugün de Ahmet Hakan. Doğan medyası Fetullahçı terör örgütünün yeni …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir