Anasayfa / GENEL / Divan Otel Ermeni mezarlığını ne kadara satın aldı?
fatih-tezcan3

Divan Otel Ermeni mezarlığını ne kadara satın aldı?

MEDYAGÜNDEM- A Haber’de Can Okanar’ın moderatörlüğünü üstlendiği “Gündem Özel” programına Fatih Tezcan’ın iddiaları damgasını vurdu.

Prof. Dr. İdris Bal, Mete Yarar, Ferhat Ünlü ve Fatih Tezcan’ın katıldığı programda, Gezi olayları mercek altına alındı.

“Gezi Parkı eylemleri, Sevr’in postmodern halidir” diyen Tezcan, tapu kayıtlarının açıklanmasını ve Divan Oteli’nin Ermeni mezarlığı ne kadar satın aldığının ortaya konulmasını da istedi.

GEZİ PARKI EYLEMLERİ SEVR’İN POSTMODERN HALİDİR

Sevr’de kaç tane 1 numaralar varsa, Gezi’de de o kadar 1 numaralar vardı. Gezi Sevr’in post-modern versiyonudur. Sevr’de Osmanlı medeniyeti ve ülkesi neden parçalanmak ve sömürülmek isteniyorsa emperyalistler tarafından, 10 seneden beri atağa geçmiş Türkiye de Gezi’de bundan dolayı sömürülmek istenmiştir. Topçu Kışlası bundan 100 sene evvel iki kere üst üste basılarak, 10 sene arayla neden Osmanlı askerleri orada öldürüldüyse şimdi Topçu Kışlası’na karşı çıkmak isteyenler de ondandır.  Aynı bilinçsizlik, medeniyetsizlik atmosferine sürüklemek istemektedir Türkiye gençlerini.

DİVAN OTELİ ERMENİ MEZARLIĞINI NE KADARA SATIN ALDI

Tapu kayıtlarının açılmasını istiyoruz. Tapu kayıtları açılsın, Divan Otel’in Ermeni mezarlığını kaça satın alarak orada kurulduğunu Türkiye öğrensin.

TÜRKEŞ’İN ERMENİSTAN TEMASLARI SONRASI ÖLDÜRÜLMESİNİ SORGULAMIYORUZ

Gezi’de hedef alınan uluslararası emperyalizmin, yerli işbirlikçileriyle birlikte hedef aldığı şey Türkiye’nin 10 seneden beri bağımsız hüviyet almasıdır. Amerika insan haklarını çok sever ama Amerika’nın işine geliyorsa. Bu oyunu biz değiştiriyoruz, hedef alınan şey tam olarak budur. Onun için  Türkiye’yi, Ak Parti’yi emperyalizm ile birlikte göstermek, bu ülkedeki en büyük kara propagandadır.

Biz hep Özal’ın Orta Asya ziyaretinden sonra şehit edildiğini, öldürüldüğünü konuşuruz. Hiç Alparslan Türkeş’in Ermenistan ile yaptığı temastan sonra öldürüldüğünü konuşmayız. Emperyalizm bizim asimetrik politika izlememize asla müsaade etmez. Asimetrik değil, tek taraflı tırnak içinde yobaz, bağnaz, önüne bakan mono blok ilişki istiyor emperyalizm, ve bu şekilde seni kolayca sömürüyor.  Çok taraflı bir ilişkiyi her zaman için baltalıyorlar.

MEDYAGUNDEM

alman

İstanbul’da provokatör Alman ajanı alarmı

Taksim’de bir Alman vatandaşı tuttuğu otel odasına düzenek kurarak, otelin penceresinden caddeye doğru siyasi içerikli …

gezi

Almanlardan Gezi Parkı’nın ortasında provokasyon bildirisi

Almanya merkezli “Zentrum für Politische Schönheit” isimli kuruluş Gezi Parkı’nda Türkiye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan aleyhine …

sokak2

Provokatörlerin hedefi Beşiktaş-Lyon maçı!

Lyon, İstanbul’a taraftar getirmeme kararını değiştirdi, 2 gün sonra Beşiktaş ile oynayacakları UEFA Avrupa Ligi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir