Anasayfa / GENEL / Din düşmanının finansörü Doğan
eksisozluk2

Din düşmanının finansörü Doğan

Mukaddes değerlere, Peygamber Efendimize ve Müslümanlara hakaretler yağdıran Sedat Kapanoğlu’nun sitesi Ekşi Sözlük’ün finansörlüğünü Aydın Doğan’a ait Medyanet yapıyor.

Mukaddes değerlere hakaret eden Ekşi Sözlük’ün sahibi Sedat Kapanoğlu’nun Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’e (sav) hakaret edilen yazıların hassasiyetle hemen çıkarıldığını söylemesine rağmen, kendisi hakkında Allah’a hakaretten birçok dava ile birlikte hakaret ettiği yazılar olduğu gibi sözlükte hala yer alıyor. Ekşi Sözlük’e reklam desteğini ise Aydın Doğan’ın sahip olduğu Doğan Holding’e bağlı Doğan online vasıtası ile Medyanet sağlıyor.

KURUCU KAPANOĞLU’NUN, DİNE HAKARET DAVALARI

Çeşitli tarihlerde SSG rumuzu ile Ekşi Sözlük’ün kurucusu ve yöneticisi Sedat Kapanoğlu’nun dini inançlar ve tanrı başlığıyla açtığı tespit edilirken, bu başlıklar altında inançlara karşı hakaret ve alay ediliyor. Sedat Kapanoğlu’nun 2008 ve 2010 yılında dine hakaret suçundan açılan davaları ve soruşturması halen devam ediyor. Dine karşı saygılı olduklarını ifade eden Ekşi Sözlük ekibi, kendilerini “yer sağlayıcı” sıfatı olarak hukuken bağımsız görüyorlar ama kendilerine bildirim yapıldığında hakaretleri çıkarmıyorlar. (yeni akit)

MEDYAGUNDEM

murat

Aydın Doğan’dan KK’nın FETÖ yürüyüşüne “yazar” hizmeti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasına PKK, DHKP-C gibi terör örgütlerini alarak FETÖ için yaptığı …

arman6

Ayşe Arman’ı da kov Aydın Doğan!

İrfan Değirmenci’yi siyasi pozisyon aldığı için kovan Aydın Doğan aynı kural ihlali yapan Ayşe Arman’ı …

chp1

Aydın Doğan ve tetikçileri bu habere itibar etmedi!

Star gazetesinde Ahmet Kekeç’in “FETÖ’nün CHP imamı Enis olamaz” başlıklı yazısı şöyle… Şimdi neden sustuğunu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir