Anasayfa / ANALİZ / Devleti uyarıyoruz; o terör yuvasını kurutun!
nokta-teror1

Devleti uyarıyoruz; o terör yuvasını kurutun!

Uyarıyoruz…. FETÖ tetikçi dergisi Nokta ile son bir terör saldırısına hazırlanıyor….


MEDYAGUNDEM.COM- Nokta dergisinin iki yöneticisi Cevheri Güven ve sorumlu yazı işleri müdürü Murat Çapan geçtiğimiz hafta tutuklandılar.

İstanbul 8.Sulh Ceza Hakimliği’nce, “Türkiye Cumhuriyeti Hükümetine karşı silahlı isyan” suçundan tutuklanan Fetoculara dair mahkeme kararında, derginin kapağında “Türkiye iç savaşının başlangıcı” başlığının kullanıldığı, dergi içinde “92. yılında bir ülke çatırdarken, çatışmalı dönem” başlığı ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın askeri kıyafetle, elinde pimi çekilmiş el bombası ve başında miğfer olan bir resmi basılarak, Türkiye’de 7 Haziran ve 1 Kasım seçimleri arasında yaşanan olayların kaos ve savaş ortamı olarak gösterildiği belirtildi.

GÜLEN’İN SON BEDDUASI ŞİFRE NOKTA’YA MONTAJLI TAPELER SERVİS EDİLDİ

Fetullah Gülen’in bugün yayınlanan son konuşmasında yine ağzından bela eksik olmadan beddua etmesi, Fetocu terör örgütünün yeni bir plan yaptığı şeklinde de yorumlandı. Gülen’in son bedduasının terör örgütüne yeni bir talimat olduğu ve yine saldırıya geçecekleri iddia ediliyor.
beddua1
NOKTA’YA MONTAJLI TAPELER SERVİS EDİLDİ
İddialara göre FETÖ’nün tamamen teröre hizmet eden dergisi Nokta’da her ne kadar iki yöneticisi tutuklansa da, geride kalan bir ekip montajlı tapelerle yeni bir saldırı planlıyor. Dergide halen tek yetkili isim İsmail Evren. FETÖ militanı Evren’e montajlı tapelerin servis edildiği, illegal dinleme kayıtlarını topladığı öne sürülüyor. Hedeflerinde de bazı Ak Partili isimlerin olduğu iddia ediliyor.
MEDYAGÜNDEM uyarıyor… Nokta dergisi Fetullahçı terör örgütünün çıkarlarına hizmet ederek sadece terör suçu işleyen kriminal bir odaktır. Devlet o derginin FETÖ elinde yayın hayatına devam etmesini engellemelidir..

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir