Anasayfa / GENEL / Feto yine bela okudu!
beddua1

Feto yine bela okudu!

Beddua ettikçe rezil ve zelil biçimde helak oluyor. Fetullah Gülen’den bedduanın son sürümü geldi. Feto yine bela okudu…  Ettiği beddualar bumerang gibi örgütünü yerle bir etti ama o hiç akıllanmadı, yine açtı elini “Allah belanızı versin” dedi.


Gülen’in herkul.org’ta “Allah, Sabredenlerin Yardımcısıdır!..”başlığıyla yeni konuşması yayımlandı.

Gülen terör örgütünün lideri Fetullah Gülen, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) iddianamesi için “Bütün terör örgütlerinin Allah belasını versin. Terör örgütü olmayana, ‘terör örgütü’ diyenlerin Allah belasını versin!.. Paralel olmayana ‘paralel’ diyenlerin de Allah belasını versin!.. Umduklarının aksiyle onları tokatlasın, yerle bir etsin, hazan yemiş yapraklar gibi savursun, gübreler gibi toprağın bağrına devirsin, gübre kılsın hepsini” diye beddualar savurdu.

ASIL TERÖR ÖRGÜTÜ OLMAYANLARA TERÖR ÖRGÜTÜ DİYEN KENDİSİ

Fetullah Gülen’in bedduası akıllara uydurma Selam Tevhid terör örgütünü getirdi. Selam gazetesi çalışanları ve sahibi, Fetullah Gülen grubu hakkında yayınladığı yazıdan dolayı sahte delillerle terör örgütü ilan edilmiş, daha sonra masum oldukları ortaya çıkmıştı. Selam gazetesi yazarları ve sahibi gözaltına alındığı gün Zaman gazetesi, “Katiller” diye manşet atmıştı.

selam1

STV’YE SENARYO YAZMAKTAN KAFA NE HALE GELMİŞ

Bütün terör örgütlerinin Allah belasını versin!.. Pakroduni Terör Örgütü’nün Allah belasını versin!.. Pers Terör Örgütü’nün Allah belasını versin!.. Terör örgütü olmayana, “terör örgütü” diyenlerin Allah belasını versin!.. Paralel olmayana “paralel” diyenlerin de Allah belasını versin!.. Umduklarının aksiyle onları tokatlasın, yerle bir etsin, hazan yemiş yapraklar gibi savursun, gübreler gibi toprağın bağrına devirsin, gübre kılsın hepsini!..

pakro

 

MEDYAGUNDEM

feto2

Teröristbaşının şifresi çözüldü

Teröristbaşı Gülen’in 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde Amerikan gazetesine verdiği röportajında kullanılan fotoğrafın şifreleri çözüldü. …

darbe

Allah’a değil Feto’ya tapan sapıklar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Marmaris’te kaldığı otele, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi saldırı düzenleyen 1’i …

feto

Teröristbaşının son oyunu!

Teröristbaşı Fetullah Gülen, dün bir Mısır gazetesine “darbeyi Atatürkçü ve laik subaylar yaptı, bizim ilgimiz yok” …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir