Anasayfa / GENEL / CNN Türk’ü terör kanalına çeviren adama terfi gibi atama FETÖ kayyumuna dokunulmazlık!
dogan-tunay

CNN Türk’ü terör kanalına çeviren adama terfi gibi atama FETÖ kayyumuna dokunulmazlık!

Doğan Grubu’nda CNN Türk Genel Müdürü, Kanal D’nin Genel Yayın Yönetmeni ve Kanal D Genel Müdürü görevinden ayrıldı. Özellikle CNN Türk’ü “terör propagandası”nın merkezi haline getiren Tünay’a ödül gibi bir görevle Kanal D Genel Müdürü yapıldı. Aydın Doğan’ın ısrarla FETÖ kayyumu Eyüp Can’a dokunmaması da dikkat çekici.


Barış Tünay’dan boşalan CNN Türk Genel Müdürlük görevine Erdoğan Aktaş getirildi. Aktaş,2014’te ATV Haber Genel Yayın Yönetmenliği görevinden istifa etmişti.

Barış Tünay, görevinden ayrılan Kanal D Genel Müdürü Pelin Diştaş Yaşaroğlu’nun koltuğuna oturdu. 16 yıldır Doğan Grubu bünyesindeki yapım ve televizyon şirketlerinde çeşitli roller üstlenen Yaşaroğlu, İrfan Şahin’in geçen Nisan ayında Amerika’ya gitme kararı almasının ardından Genel Müdürlük görevine getirilmişti.

Kanal D’nin Genel Yayın Yönetmenliğini yapan Lale Eren de görevinden ayrıldı. Eren, çok uzun yıllar aynı grupta Drama Koordinatörlüğü yapmıştı. Eren, Kanal D Genel Yayın Yönetmenliği görevine 2014’te getirilmişti.

SEÇİM ÖNCESİ AÇIKÇA HDP’YE ÇALIŞTILAR

Doğan Medyası, özellikle CNN Türk üzerinden seçim öncesi HDP’yi parlatmak için elinden gelen her şeyi yapmıştı. Öyle ki CNN Türk haberciliğini PKK’yı aklama noktasına bile götürmüştü.

demirtas_457

dogan-eyup3

MEDYAGUNDEM

oruc2

Koş Hürriyet CNN senden hızlı çıktı!

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte bazı medya kuruluşları “Oruç tutmadığı için dayak yediler” haberlerini servis etmeye …

abd3

Müstemleke basını gibi Doğan medyası!

Aydın Doğan medyası bir türlü Türkiyeli, yerli ve milli olamıyor. İşte son örnek… CNN Türk …

nevsin

Aydın Doğan’ın kanalında yine bir Nevşin terbiyesizliği

AK Parti Milletvekili Burhan Kuzu, Nevşin Mengü’nün kendisini konuşturmaması üzerine sert çıktı. Anayasa Profesörü ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir