Anasayfa / GÜNDEM / Aydın Doğan Eyüp Can’ı neden kovamıyor?
dogan-eyup3

Aydın Doğan Eyüp Can’ı neden kovamıyor?

Aydın Doğan, FETÖ kayyumu Eyüp Can’ı kovmakta neden direniyor?


MEDYAGUNDEM.COM-  Her seçim sonrasında grup içinde operasyon yapan Aydın Doğan, ısrarla Eyüp Can’ı koruyor. Peki niye? Artık bir terör örgütü olduğu hukuki olarak kanıtlanan Gülen örgütünün en önemli medya yüzlerinden biri olan Eyüp Can, ısrarla Aydın Doğan tarafından tutuluyor. FETÖ kayyumu gibi Aydın Doğan medyasına yerleştirilen Eyüp Can peki gücünü nereden alıyor?

Mesele sadece Aydın Doğan’ın FETÖ ile işbirliği mi?

Sanırız doğru soruları sormuyoruz… Çünkü Aydın Doğan neden Eyüp Can’ı kovmuyor sorusunun şu gerçekler bilinmeden bir önemi yok… Bilinen en önemli gerçekse Eyüp Can’ın Vuslat Doğan Sabancı’nın korumasında olduğu… Peki neden Aydın Doğan’ın kızı Vuslat Doğan Sabancı, Eyüp Can’ı bu kadar tutuyor ve babasının medyasının FETÖ ile anılması pahasına vazgeçmiyor.

FETÖ bağlantısı bir yana, Eyüp Can gibi bu kadar başarısız olmuş, Aydın Doğan’a 3 gazete kapattırmış birinin hala kritik görevde kalması serbest piyasa mantığına da aykırı.

Hangi yeteneksizlik rekabet ortamında böylesi ödüllendirilir?

Peki mesele ne?

Sanırız konu sadece Aydın Doğan değil!

Kızı Vuslat Doğan Sabancı….

Eyüp Can sırtını belli ki Vuslat Doğan Sabancı’ya dayamış…

Vuslat Doğan Sabancı’nın Eyüp Can’ı çanta gibi yanında gezdirdiği ve yanından hiç eksik etmediğini medya dünyasında bilmeyen yok.

Bu da yeni soruları akla getiriyor…

Fetocu terör örgütünün Ali Sabancı’yla ilişkisi Gülen’in deşifre olan telefon kayıtlarıyla belgelenmişti. Acaba FETÖ’nün elinde Vuslat Doğan Sabancı ve eşi Ali Sabancı ile ilgili ne gibi bilgiler var?? Bu bilgilerden hangisi Eyüp Can’ı koruyor? Belli ki Eyüp Can’ın bir “özelliği” var. Ama nedir?

Aydın Doğan’ın Eyüp Can’ı kovmakta direnmesinin asıl nedeni FETÖ, Vuslat Doğan Sabancı ve Ali Sabancı ilişkisinde gizli olabilir…

MEDYAGUNDEM

tuncay

FETÖ’den flaş disk şantajıyla mı milyonları indirdin Tuncay Özkan?

CHP’li Tuncay Özkan, TSK’daki FETÖ’cüler listesinin yer aldığı flaş diski 10 yıl önce FETÖ’ye karşı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

1 Yorum yapıldı

  1. palyaçolar kumpanyasında kim bilir daha neler göreceğiz. Allahım ümmet-i Muhammed’i sen koru yarabbim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir