Anasayfa / GENEL / CNN Türk’teki o transferde Gülen örgütü parmağı
oray

CNN Türk’teki o transferde Gülen örgütü parmağı

Sözcü gazetesi yazarı Oray Eğin, bugünkü yazısında CNN Türk’e transfer olan Mirgün Cabas’la ilgili ilginç bir Gülen örgütü imasında bulundu.
“Bir komplo teorim var” diyen Eğin, CNN Türk’teki “Cemaat” bağlantıları ve Cabas’ın o ilişkiler ağındaki yerine dair mesajlar verdi.
İşte Oray Eğin’in yazısının ilgili bölümü:

“Do­ğan Gru­bu te­le­viz­yon­la­rı­nın ba­şın­da es­ki bir po­lis var, İr­fan Şa­hin. Med­ya pi­ya­sa­sın­da Ce­ma­at’­e ya­kın ol­du­ğu yıl­lar­dır ko­nu­şu­lur… CNN Tür­k‘­ün ge­nel ya­yın yö­net­me­ni Pen­sil­van­ya­‘da özel ola­rak ağır­la­nan ve ken­di­si­ne ka­lem/sa­at he­di­ye edi­len Fer­hat Bo­ra­tav… Mir­gün Ca­bas da 17 Ara­lı­k’­ta bol bol ta­pe ya­yın­la­yan Ar­tı 1‘de ek­ran­day­dı, ye­rel se­çim­de de Ci­han Ha­ber Ajan­sı­‘n­dan ge­len ve­ri­ler­le ha­ber­ci­lik ya­pı­yor­du; ona kal­sa İs­tan­bu­l‘­u ve An­ka­ra­‘yı CHP ka­zan­mış­tı!

Kim bi­lir, bel­ki de sa­de­ce te­sa­düf­tür… Bel­ki de kan çek­miş­tir.”

 

MEDYAGUNDEM

oruc2

Koş Hürriyet CNN senden hızlı çıktı!

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte bazı medya kuruluşları “Oruç tutmadığı için dayak yediler” haberlerini servis etmeye …

abd3

Müstemleke basını gibi Doğan medyası!

Aydın Doğan medyası bir türlü Türkiyeli, yerli ve milli olamıyor. İşte son örnek… CNN Türk …

aksener-dogan

Dün Hürriyet’i dinleten Akşener bugün Hürriyet’in adayı!

Doğan medyasının eş zamanlı biçimde Batı medyasıyla birlikte gazladığı FETÖ’nün desteklediği Merak Akşener’e özellikle Hürriyet …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir