Anasayfa / GENEL / CNN Türk’te başörtülülere büyük terbiyesizlik!
pinar

CNN Türk’te başörtülülere büyük terbiyesizlik!

Yazar Pınar Kür, başörtülülere hakaret etti, skandal ifadeler kullandı. 
CNN Türk’te Enver Aysever’in sunduğu Aykırı Sorular programına katılan yazar Pınar Kür, başörtülüler için skandal ifadeler kullandı.

Kür, Cumhurbaşkanlığı’ndan gelen davetlere katılmayışının sebebini Abdullah Gül’ün eşinin başörtülü olması olarak açıklarken, “başörtüyü gericilik olarak görüyorum” dedi.

BAŞÖRTÜLÜLERLE PLAYBOY KIZLARI AYNI ZİHNİYETTE

Pınar Kür, daha da ileri giderek, başörtülü kızlara Playboy kızları benzetmesi yaptı.

Kür, “ben öyle başını, şurasını burasını örten kadınlarla, tamamen Playboy dergisine çıplak poz veren kadınlar arasında zihniyet olarak fark görmüyorum.

İkisi de kendisini nesne olarak sunuyor, özne olarak sunmuyor. Biri diyor ki, ben gencim güzelim, şöyle bacaklarım var, böyle göğüslerim var, göstereceğim diyor. Erkekleri böyle tavlayacağım diyor.

Başını örten de, o da adamları azdırmamak için kapatıyor. İnançta böyle bir şey yok. Dindar bir ailede büyüdüm. Teyzem nenem namaz kılan insanlardı” ifadelerini kullandı.

MEDYAGUNDEM

oruc2

Koş Hürriyet CNN senden hızlı çıktı!

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte bazı medya kuruluşları “Oruç tutmadığı için dayak yediler” haberlerini servis etmeye …

abd3

Müstemleke basını gibi Doğan medyası!

Aydın Doğan medyası bir türlü Türkiyeli, yerli ve milli olamıyor. İşte son örnek… CNN Türk …

nevsin

Aydın Doğan’ın kanalında yine bir Nevşin terbiyesizliği

AK Parti Milletvekili Burhan Kuzu, Nevşin Mengü’nün kendisini konuşturmaması üzerine sert çıktı. Anayasa Profesörü ve …

3 Yorumlar

  1. vay gericiler vay yazıklar olsun yuhhhhhhhhhhhh

  2. Moruk bee, sabun fabrikasının bile kabul etmeyeceği bir döneme girince neden böyle saldırgan oluyorsunuz ki? Edebince uslu uslu oturup, köşene çekilip de aklı başında oturmak dururken ne diye bulaşık suyu gibi ortalığa çıkıyorsun. Genç değilsin ki bir güzelleme yapayımda rahatlayasın. Kullanım tarihi bitti diye sabun fabrikaları bile almayan birine ne cevap verelim ki? Başörtülü bayanlar ile Playboy avratlarını karşılaştırırsan deli doktorlarının, yada psikologların devreye girmesi gerekemez mi? Seni şöyle bir tepeden tırnağa muayene etmeleri gerekmez mi? Bana bak moruk, estetik yolları falanda tükendi gibime geliyor, tutmuyor değil mi? Tutmaz! Bir kere yalama olmaya kalkmasın cırılcırıl gider, ondan sonra da işin yoksa senin gibi kompleks sahiplerine laf söz anlat. Neyse karşındaki o gözlüklü Enver provokatörü o işlerde biraz ustalaşmış olması durumu biraza düzeltir gibi oluyor. Vah vah şunun resmine biraz bakıyım diyor, yüreğim kaldırmıyor. He nine he, sen haklısın diyecem ona da alınganlık gösterir diye korkuyorum. Bu yaştan sonra bir halta yarayacak değil ya, lan kaldırın atın gitsin, hiç değilse çevre kirliliğine katkı sağlamış olur.

  3. Pınar Kür’e de gidip Başbakan mı dava açsın, başörtülü avukatları hakaret davası açmaya çağırıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir