Anasayfa / Mansetalti / ‘Cinsel tacizci” Gülenci profesör canlı yayında kadın spikere resmen sulandı!
osman-ozsoy

‘Cinsel tacizci” Gülenci profesör canlı yayında kadın spikere resmen sulandı!

Gülencilerden herşeyi bekleriz beklemesine de,  bunu da göreceğimiz aklımıza gelmezdi. Bir Gülenci paralel ekranda ve canlı yayında konuk kadına resmen sulandı! Çalıştığı üniversiteden cinsel taciz iddiası nedeniyle atıldığı gündeme gelen, Gülen örgütü üyesi Prof. Dr. Osman Özsoy işi abarttı, canlı yayında resmen “kur” yaptı!


MEDYAGUNDEM.COM- Gülen örgütünün son dönemde öne çıkardığı tetikçilerden Osman Özsoy, Samanyolu Haber canlı yayınında spiker Sedef Kabaş’a açıktan “kur” yaptı, herkesin gözü önünde sulandı!

Daha önce çalıştığı üniversiteden öğrencilere cinsel taciz suçlamasıyla atıldığı gündeme gelen Özsoy, bu kez kendini canlı yayında tutamadı!

oszoy

CHP’li Mahmut Tanal, Bugün gazetesi yazarı Gültekin Avcı, geçtiğimiz gün attığı tivitler nedeniyle ifadesi alınan Sedef Kabaş’la birlikte canlı yayına katılan Osman  Özsoy, Kabaş’ın gözaltına alınmasını “hoş ve alımlı olması”na da bağlayarak, libidosuna yenik düşüp, saçmalığın dibini buldu!

Twitter’dan attığı mesaj ile İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Hadi Salihoğlu’nu tehdit ettiği ve terör örgütlerine hedef gösterdiği belirtilen gazeteci Sedef Kabaş hakkında “Terörle Mücadelede Görev Almış Kişileri Hedef Göstermek” ve “tehdit suçları kapsamında dava açılmıştı.

Profesörlüğünün de sahte olduğu iddia edilen Gülenci Osman Özsoy, bir kadını karşısında görünce libidosunun da etkisiyle gerçeklikten kopup,  “Neden Sedef Kabaş Hanımefendi hedef alındı? Sedef Hanım’ın tivitlerinin bin katını herkes atıyor şu anda. Neden Sedef Hanım seçilmiş olabilir? Hoş, alımlı, bayan, eğitimli… “ diyerek, “terör suçu” ile yargılanan Sedef Kabaş’ı “seksist” bir yaklaşımla savundu!

Osman Özsoy’un skandal sözleri Gülencilerin ne kadar “sapkın” olabildiklerinin yeni örneği de oldu.

Bir akıllı adam da çıkıp o programda “Kardeşim zırvalama, kadın mı görmedin hayatında, alımlı olmasıyla gözaltının ne alakası var” diyemedi! Daha da fenası Sedef Kabaş, Osman Özsoy’un Gülen örgütünün ekranında kendisine yaptığı kurdan memnun olmuştu ki o sözlere gülücükle karşılık verdi.

osman2

 

MEDYAGUNDEM

ozsoy2

Hırsızlıkla prof olan FETÖ’cü sapığa da müebbet

FETÖ’nün medya yapılanmasına ilişkin hazırlanan yeni iddianamedeki 17 isimden biri Osman Özsoy oldu. Bu iddianame 15 …

feto-medya

FETÖ’nün medyadaki teröristlerine 3’er kez müebbet

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, FETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişimini önceden bildikleri ve bu konuda çağrışım yapan …

ozsoy2

FETÖ’cü kaçak o ülkede görüldü

Fetullahçı Terör Örgütü soruşturması kapsamında hakkında yakalama kararı bulunan firari Osman Özsoy, Kanada’nın Toronto kentinde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir