Anasayfa / GENEL / CHP’nin son rezaletine Demirel’den tepki
demirel

CHP’nin son rezaletine Demirel’den tepki

Seçilmiş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Meclis Genel Kurulu’nda yemin edeceği töreni CHP’nin boykot etmesine 9’ncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’den eleştiri geldi. Sabah Gazetesi Yazarı Yavuz Donat, telefonla görüştüğü Demirel’in, “Bu bir sivil itaatsizliktir, ben vekil olsam yemin törenine giderdim” dediğini aktardı.

MEDYAGUNDEM

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

chp9

Bu bir dramdır; CHP’nin milyon yalanı elinde patladı

CHP mitingine 61 ilden 38 bin kişinin taşındığını belgeleyen liste ortaya çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirdiği …

chp8

Bir CHP rezilliği

CHP’li vekiller sözde adalet yürüyüşü sonrası CHP’nin Maltepe’de yaptığı mitingin fotoğrafları yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kazlıçeşme …

2 Yorumlar

  1. Haset iliklerini, kemiklerini, zihinlerini kuruttu bu Erdoğan karşıtlarının. durumları ciddi bir patalojik seviyeye ulaştı artık. ayin yapar gibi toplu histeri krizlerine giriyor, akıllara zarar, zihni-sinir projelerle gündem yaratmaya çalışıyorlar. bunların biran önce bakırköy de psikiyatrik bir incelemeden geçip ardından da yine toplu olarak grup seanslarına katılmaları şart oldu.

    • bu dediğiniz belli bir zeka kırıntısı kalmış homo sapiensler için geçerli. karşımızda ki Chplilerin içinde bulunduğu vakka “kuduz” olmuş ve itlaf edilmesi gereken bir köpek sürüsünü andırıyor sadece.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir