Anasayfa / GENEL / CHP’nin gazetesinden Doğan’ınkilere maskeliler!
tamer-maskeli

CHP’nin gazetesinden Doğan’ınkilere maskeliler!

MEDYAGÜNDEM- Medyada ezber bozan isimlerden biri de Yeni Şafak yazarı Tamer Korkmaz.  Olan bitenin perde arkasını okumak isteyenler Korkmaz’ı takip etmiyorsa emin olun çok şey kaybediyor.

Bugün de medyadaki “maskeli balo”yu yazdı Yeni Şafak yazarı.

“Beşarcılık’ta sınır tanımayan Aydınlık, bununla da yetinmedi; dün birinci sayfasından sere serpe yayınladığı o fotoğrafa ‘Suriyeli Mehmetçikler’ başlığını attı! Hangi Aydınlık bu? ‘Ulusalcı’ maskeli Aydınlık!” dedi…

“Şam rejiminin propaganda bültenine benzeyen Yurt Kuvvetleri de geçenlerde Genelkurmay Başkanı Necdet Özel’in sınır birliklerini ziyaret edip askere moral vermesi üzerine strese girmiş ve ‘Hayrola Paşam, sebebi ziyaretiniz?’ manşetini atmıştı. Hangi Yurt bu? CHP’li vekilin sahibi olduğu ‘Ulusalcı’ maskeli Yurt!” diye yazdı.

“Şu Maskeli Balo’da, şimdi de Doğan Grubu’na ait Posta’dan Washington Post’a kalın bir hat çekelim.” diyen Korkmaz, “Posta, 10 Ekim’de Suriye uçağının ABD’nin (CIA) istihbaratıyla Ankara’ya indirildiği dezenformasyonunu yapmıştı, ya? Birkaç gün önce de hurriyet.com.tr sahne aldı ve bir süre ilk sırada yer alan uçak haberine, kesin hüküm verecek şekilde ‘Uçak istihbaratı ABD’den’ başlığını attı. Hürriyet, Washington Post’un haberine yaslanmıştı; oradan havalanan haberi tartışmasız doğru kabul ederek dezenformasyona koltuk çıktı.” diye yazdı.

Korkmaz’ın yazısında “Mister Simitçi” ile Sarıgül’ün Harvard’a uzanan maceralarını, CNN Türk’ün Esedci yapımını okumak isteyenler BURADAN devam edebilir.

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

emec

Aydın Doğan neden hiç Emeç cinayetini deşmedi?

Hürriyet’in öldürülen genel yayın yönetmeni Çetin Emeç cinayeti 27 yıldır hala çözülemedi. Bugün Yeni Şafak’ta …

reina

Ortaköy’de saldıran Amerikan terör devletidir!

Yeni Şafak’ta Tamer Korkmaz’ın “Ortaköy’de saldıran, Amerikan Terör Devleti’dir!” başlıklı yazısı şöyle: Türkiye, 2016’da Katil …

aydin-dogan4

Ecnebi Hürriyet’in örttüğü gerçekler!

Yeni Şafak gazetesinde Tamer Korkmaz’ın “Mister Kirby, Kısa Kılıç Medyası’nı sever!” başlıklı yazısı şöyle: ABD …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir