Anasayfa / GENEL / CHP’nin gazetesinde katil Esed’e övgüler
yurt-merdan4

CHP’nin gazetesinde katil Esed’e övgüler

MEDYAGÜNDEM- Türkiye’de katil ve zalim Esed’i, kanlı Baas rejimini birilerin neden desteklediği bir kez daha net biçimde alenileşti.

Ergenekon, PKK, CHP, sol Kemalist ve ulusalcıların katil Esed’i bir “kahraman” olarak gördüklerine dair manzara netleşti.

CHP’li bir milletvekilinin çıkardığı Yurt isimli gazetenin genel yayın yönetmeni Merdan Yanardağ, alenen katil Esed’e övgüler yağdırdı, Baas rejimine koşulsuz destek verdi.

Türkiye’deki “Baasçı cephe”nin asıl derdinin ne olduğunu da itiraf eden Yanardağ, “Esad kalırsa Erdoğan” gider diyerek, Ak Parti iktidarına karşı şeytanla bile ittifak yapabileceklerini ortaya koydu.

Eli kanlı bir rejimi “insanlığın biriktirdiği tüm ilerici değerlerin temsilcisi” gibi gösteren Yanardağ, Esed’e desteği ölüm kalım meselesi olarak gösterdi.

Halkını katleden, kadın ve çocuklara işkence eden bir zalimi destekleyen zihniyetin Türkiye’de de böylesine büyük destek görmesi dikkat çekti.

Türkiye’de de darbelerin, zulümün tarafında saf tutan zihniyetin eli kanlı bir zalim olan Esed’e böylesine “insanlık kahramanı” muamelesi yapması manidardı. Ak Parti iktidarına karşı her türlü karanlık odakla işbirliği yapabilecek kadar gözünü karartmış kafanın darbe ve darbecilerle nasıl iş tuttuğu da anlamlı hale geldi.

Şu satırlar aynı anda Ergenekon’a, PKK’ya, Esed’e ve CHP’ye destek veren anlayışın insanlıktan bile nasibini almadığını gözler önüne serdi.

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

yurt6

CHP’de yolsuzluk foseptiği patladı; hem de CHP’li gazete yazdı!

CHP eski Parti Meclisi üyesi ve eski Kahramanmaraş Milletvekili Durdu Özpolat’ın sahibi olduğu Yurt gazetesi, …

yurt-istifa

CHP’nin teröristsever gazetesinde toplu istifa depremi!

Yurt Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ, görevinden istifa ettiğini açıkladı. Yanardağ’ın ardından birçok çalışan …

yurt1

CHP’nin gazetesi terörist sever!

CHP’nin yayın organlarından biri olan Yurt gazetesi terör olaylarını görmezden gelerek teröriste sahip çıktı. CHP …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir