Anasayfa / GENEL / CHP’nin teröristsever gazetesinde toplu istifa depremi!
yurt-istifa

CHP’nin teröristsever gazetesinde toplu istifa depremi!

Yurt Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ, görevinden istifa ettiğini açıkladı. Yanardağ’ın ardından birçok çalışan istifa etti.


Son olarak İstanbul’da düzenlenen terör saldırısında teröriste eylemci diyerek gündeme gelen, CHP milletvekili Durdu Özbolat’ın sahibi olduğu olduğu Yurt gazetesinden istifa depremi yaşandı.

yurt1

CHP’NİN GAZETESİNDE İSTİFA DEPREMİ

Gazetedeki görevinden istifa ettiğini açıklayan Merdan Yanardağ, Twitter’dan yaptığı açıklamada, gazetenin yayın koordinatörü, yazı işleri müdürleri, editörler ve sayfa sekreterlerinin de ayrıldığını duyurdu.

Yurt Gazetesi Ankara Temsilcisi Nahit Duru, yazarları Ayşenur Aslan, Hüsnü Mahalli, Haluk Şahin, Haluk Yurtsever, Hakan Gülseven, Fatih Yaşlı ve Ömer Ödemiş’in de gazeteden ayrıldığı belirtildi.

AYRILIK NEDENİ

Öte yandan gazetenin genel yayın yönetmenliğini yapan Merdan Yanardağ, görevinden ayrılış nedeninin yönetim anlayışı ve yayın politikası olduğunu söyledi.

Gazete çalışanları daha önce bir çok kez maaşlarını alamadıkları gerekçesiyle eylem yapmıştı.

MEDYAGUNDEM

yurt6

CHP’de yolsuzluk foseptiği patladı; hem de CHP’li gazete yazdı!

CHP eski Parti Meclisi üyesi ve eski Kahramanmaraş Milletvekili Durdu Özpolat’ın sahibi olduğu Yurt gazetesi, …

yurt1

CHP’nin gazetesi terörist sever!

CHP’nin yayın organlarından biri olan Yurt gazetesi terör olaylarını görmezden gelerek teröriste sahip çıktı. CHP …

yurt3

CHP’nin gazetesinden alçaklık

Merve Kavakçı’nın kardeşi Ravza Kavakçı’nın, TBMM’deki yemin törenine ablasının başörtüsüyle gelmesi, Yurt Gazetesi’ni rahatsız etti. …

2 Yorumlar

  1. Ne diyelim.. vatana ve millete hayırlı olsun. Darısı paralellerin ve Aydın doğan medyasının başına. Zaten batıl, her zaman batmaya mahkûmdur. Yakın zamanda bunların asıl patronları Rockofeller, Rotschild, Springer,hatta Murdoch bile batacak. İflasin eşiğinde olmalarına rağmen, müslümanların gafleti sayesinde şimdilik zar zor ayakta durabiliyorlar. Mesela ben paralel medyada reklamı çıkan bir ürünü almanın ihanet olacağını düşünerek bile bile almayı vicdanıma kabul ettiremiyorum. Benim gibi düşünenlerin oranı belli bir eşeği aştığında, sağır olanlarınız bile gümbürtüyü duyacaksınız.

  2. normaldir bu kadar vatan haini olabilmek demek ki merdan yanardağın bile kaldırableceği birşey değilmiş Bence chp hasan cemal altan kardeşler ve cengiz çandar ekibini işe alsın zira onlara para ödemesine de gerek yok ne de olsa bu ekibin genlerinde vatan hainlliği var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir