Anasayfa / GENEL / CHP’li Ataşehir Belediyesi’ni kazdıkça skandal çıkıyor!
bebekgate

CHP’li Ataşehir Belediyesi’ni kazdıkça skandal çıkıyor!

CHP’li İlgezdi ailesinde skandallar bitmek bilmiyor. 3’ü rezidans toplam 16 lüks dairenin sahibi olan Gamze Akkuş İlgezdi’nin henüz 4 yaşında olan kızı Turnam da daha 1 yaşında iken rezidans ve villa sahibi olmuş!..


Kadıköy ve Ataşehir ilçelerinde aralarında 3’ü rezidans olmak üzere 16 lüks daire sahibi olan CHP İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi’nin bebeği Turnam Nehir İlgezdi’nin de rezidans ve yalı sahibi olduğu ortaya çıktı.

AYVACIK’TA VİLLA, INCİTY RESİCENDE’DE DUBLEKS DAİRE!

İlgezdi ailesinin 2011 doğumlu kızları Turnam Nehir İlgezdi’nin, daha 1 yaşında iken Çanakkale’de Ayvacık ilçesinde 1500 metrekarelik zeytinlik içinde 2 katlı taştan bir villası ve Ataşehir’in en lüks rezidansı olan Ataşehir Incity Recidence’de dubleks dairesi oldu.

1 yaşındaki bebeğin rezidans ve villa sahibi olması, “Bu kadarına da pes. Güya ezilenlerin yanında olan, işçi ve emekçinin hakkını savunan Gamze Akkuş İlgezdi, Kâğıthane’de gecekonduda kirada yaşarken nasıl bu kadar servet sahibi oldu” şeklinde yorumlandı. 1 yaşındaki çocuğun üzerine bu kadar villa ve rezidans yapılması da, “Kendi malvarlıklarını gizlemek için böyle bir yönteme mi başvurdular” sorusunu akıllara getirdi.

TURNAM, 6 AYLIKKEN VİLLA SAHİBİ

Battal ve Gamze Akkuş İlgezdi’nin kızları Turnam Nehir İlgezdi 2011 yılında dünyaya geldi.

İlgezdi ailesi, Turnam Nehir İlgezdi 6 aylıkken Çanakkale Ayvacık ilçesi Yeşilyurt Mahallesi’nde bir villasını üzerine geçirdi. Turnam Nehir İlgezdi’nin 174 ada, 29 parsel üzerindeki 1500 metrekarelik zeytinlik içinde 2 katlı taştan bir villası bulunuyor. Tapudaki satış işlemi ise 4 Eylül 2012 tarihinde yapıldı.

3 YAŞINDA İSE REZİDANSTA DUBLEKS DAİRE SAHİBİ

Turnam Nehir İlgezdi’nin ayrıca Ataşehir ilçesi Küçükbakkalköy’de 2939 ada, 7 parsel üzerinde bulunan ve Ataşehir’in en lüks rezidansı olarak tanımlanan Ataşehir Incity Recidence’da dubleks dairesi bulunuyor. 13 Ocak 2015 yılında yapılan satış işlemiyle tapusu Turnam Nehir İlgezdi’ye geçen daire 22 ve 23. katta bulunuyor. Turnam Nehir İlgezdi’nin dubleks daire sahibi olduğu Ataşehir Incity Recidence’da kaçak olduğu gerekçesiyle hakkında yıkım kararı olan Doğa Koleji bulunuyor. Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin, Taraf Gazetesi’nin muhabiri Mehmet Baransu’nun belediyenin yolsuzluk ve usulsüzlük yaptığına yönelik haberlerin ardından Doğa Koleji’nin yapımına göz yumduğu ifade ediliyor.

AİLESİNİ BESLERKEN SİYASİ YAŞAMDA DA SÖZ SAHİBİ OLABİLİR

Gamze Akkuş İlgezdi, kızı Turnam Nehir İlgezdi hakkında ilginç açıklamada bulunmuş. İlgezdi, “Bir kadın isterse anneliği de, siyaseti de başarılı bir şekilde yürütebilir. Ailesini beslerken siyasi yaşamda da söz sahibi olabilir” demiş. Turnam ismini özellikle seçtiklerini söyleyen İlgezdi “Turnam sadakatin temsili, sevenlere hizmet eden bir kuş ve Tasavvuf’ta Hz. Şahin’in sesidir. Aynı zamanda Turna, Japonya’da özgürlüğü temsil ediyor” ifadelerini kullanmış.

GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ’NİN AİLESİNİN ÜZERİNE 35 DAİRE VE REZİDANS VAR

AKİT; Kâğıthane’de gecekonduda kirada oturan Gamze Akkuş İlgezdi’nin ailesinin de 35 lüks daire ve rezidans sahibi olduğunu belgelemişti.

Gamze Akkuş İlgezdi’nin ablası Oya Şenyurt’un aralarında Bodrum Türkbükü’nde villa olmak üzere 5 daire; Gamze Akkuş İlgezdi’nin ablasının kocası Özer Çetin Şenyurt’un 1 daire; babası Dursun Akkuş’un 1 daire, annesi Remziye Akkuş’un 4 daire; kız kardeşi Oya Akkuş’un 5 daire; kız kardeşi Necla Akkuş ‘un 1 daire ve kızkardeşi Neşe Akkuş’un 1 dairesi bulunuyor.

(YENİ AKİT)

MEDYAGUNDEM

chp2

CHP’li adalet kaçkınları “adalet” için yürüyor; yersen!

Sahip olduğu rezidans daireleri ile gündemden düşmeyen CHP İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi ve milyonluk …

senay

CHP’li belediye kadrolu FETÖ’cü provokatörünü sattı!

Ataşehir Belediyesi, yürüyüşte sokağa çıkma çağrısı yapan provokatör Şenay Günaydın’la bir ilişkilerinin bulunmadığı açıkladı. Adalet …

chp1

Aydın Doğan ve tetikçileri bu habere itibar etmedi!

Star gazetesinde Ahmet Kekeç’in “FETÖ’nün CHP imamı Enis olamaz” başlıklı yazısı şöyle… Şimdi neden sustuğunu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir