Anasayfa / GENEL / Cengiz Çandar bu alçaklığı da yaptı!
cengiz-candar

Cengiz Çandar bu alçaklığı da yaptı!

MEDYAGUNDEM.COM- Bugün internet gündemine bomba gibi bir video düştü. Mısır’da seçimler olmadan önce 2 Haziran 2011’de İsrail’de gerçekleşen bir panelde konuşan iki Siyonist isim İhvan’ın seçimleri kazanması halinde Sisi’ye yoğun baskı yaparak Mursi’yi devirmek için bütün güçleriyle çalışacaklarına dair sözler sarfediyordu.

2011 yılında bir panelde konuşan Fransalı Siyonist “düşünür” Bernard Henry Levy, Batı’nın ve uzantısı İsrail’in Tunus ve Mısır’da halkın seçtiği İslâmî partilere bakışını özetliyor. Fransa’da yaşayan Levy daha önce de Gazze ve Lübnan’da Hizbullah’a yönelik saldırılarda İsrail’i savunan yazılar yazmış, bir anlamda ülkesinin dünya kamuoyunda aklamaya çalışan bir kalem.

Levy’nin yanında da daha önce İsrail Dışişleri Bakanlığı da yapmış eski MOSSAD ajanı Livni de bulunuyor. Konuşma sırasında Levy’nin sözlerine Livni de başını sallayarak destek verdiğini gösteriyor.

O videoda Müslüman Kardeşler’in iktidarının darbeyle engellenmesi düşüncesi açık ve seçik zikrediliyor.

İÇİMİZDEKİ SİYONİSTLER

Al Monitor isimli internet sitesine “siyonist lobinin taşeronu” dediğimiz için uluslar arası siyonist çevrelerce hakkımızda “linç kampanyası” başlatılmıştı.

mg-saldiri

O sitenin yazarı Cengiz Çandar Mısır’daki katliama bile “temizlik” diyebilecek kadar içine “Sisi” kaçmış, insanlıktan çıkmış birine dönüştü.

Erdoğan nefretiyle uluslar arası kamuoyuna da sürekli “Erdoğan aleyhtarı” operasyon çeken Çandar, “siyonist lobinin taşeronu” sitedeki son yazısında Başbakan Erdoğan’a yine alçakça saldırarak, şu rezil satırları yazdı:

“Tayyip Erdoğan’ın Taksim-Gezi olaylarından sonra kimilerince dikkat çeken ‘vücut ve zihin kimyasındaki bozulma’ konuşmalarında sınır, durak bilmemeye ve aklına her geleni  söylemeye yöneltti. Bayramın başında yaptığı konuşmadaki sözleri de böyle.”

cengiz-candar-monitor

Uluslararası camiaya resmen ülkesinin Başbakanı’nın akıl sağlığı yerinde değilmiş gibi gösterme alçaklığına başvuran Çandar’ın da hangi karanlık odaklara çalıştığı iyice anlaşılsın.

Bir yanda Mısır’daki darbeyi planlayan siyonistler, diğer yanda o siyonistlerin yerli tetikçileri…

Biri Mısır’da darbe ve katliama imza attı, yerli işbirlikçi ise ülkesinin seçilmiş Başbakanı’na “darbe” için her türlü alçak iftiraya başvuruyor.

Tarih bu alçaklığı affetmeyecek!

MEDYAGUNDEM

candar

Bunu unutma Cengiz Çandar!

Sabah gazetesinde Fahrettin Altun’un “Bunu unutma Cengiz Çandar” başlıklı yazısı şöyle… “Kırmızı Fularlı Kız, Gezi’nin …

candar1

Öldürülen teröristi kutsayan hain!

Cengiz Çandar, terör örgütü PYD saflarında öldürülen Ayşe Deniz Karacagil’i melek ilan etti. Kamuoyunda ‘kırmızı …

cengiz3

Böyle bir terörist yalama efsane olur!

Cengiz Çandar’ın NTV’de program yaptığı dönemde FETÖ’nün eli kanlı lideri Fethullah Gülen’e övgüler dizdiği ortaya …

1 Yorum yapıldı

  1. Bunların gerçek yüzü bellidir işte.Acı bir durum ama beni hiç de şaşırtmadı çünkü böyle anında çark eden çok sözde yazar çizerler vardır camia içerisinde hepsinin de maskeleri tek tek düşüyor.Bunların belli ideolojik duruşları da yoktur çünkü ideolojik düşünme körleşmeyi de beraberinde getireceği için bir adım ötesini düşünemiyorlar.Düşünürlerse anında yaftalanacaklar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir