Anasayfa / ANALİZ / Siyonistlere vurduk ses içerideki işbirlikçilerinden geldi!
mg-saldiri

Siyonistlere vurduk ses içerideki işbirlikçilerinden geldi!

MEDYAGUNDEM.COM- Herşey 1 ay önce “Siyonist lobinin taşeronu” diyerek manşet attığımız Al Monitor isimli yabancı internet sitesini deşifre etmemizle başladı. Haber de haber 10.com internet sitesinin özel haberiydi. MEDYAGÜNDEM de oradan alıntı yaparak çarpıcı haberi manşetine çekti.

almonitor

Ne olduysa sonra oldu. Cengiz Çandar 3 hafta önce Al Monitor isimli “siyonist lobinin taşeronu” yabancı siteye MEDYAGÜNDEM’i hedef gösteren bir yazı yazdı. Medyagündem’i aklınca “siyonistlere” jurnalledi.

candar-monitor

Çandar’dan sonra New York merkezli bir siyonist gazete devreye girip, MEDYAGÜNDEM’e saldırdı.

algemeiner

MEDYAGÜNDEM’e yönelik büyük saldırının işaret fişeği siyonist çevrelerden gelince buradaki bazı “işbirlikçiler” de görev addedip, fırsat bu fırsat deyip sitemize yönelik bir operasyona başladılar.

Özellikle cemaatten gibi görünen bazı gazeteciler, bazı Today’s Zaman yazarları, bazı Taraf yazarları ve de “onun  bunun tetikçiliğini” yapan Postmedya isimli medya sitesi MEDYAGÜNDEM’e yönelik kampanya başlattı.

Cengiz Çandar’dan aldıkları “sufle” ile MEDYAGÜNDEM’i Sabah ve atv grubuyla ilişkilendiren, Turkuvaz Medya Grup Başkanvekili Serhat Albayrak’ın sitesi gibi gösteren bu çevrelerin asıl dertlerinin ne olduğunu da görmediğimizi sanıyorlar.

MEDYAGÜNDEM kimsenin sitesi değildir, sadece hak, hakikat ve demokrasiden yanadır. Demokrasiye ve millete kast eden, vesayet düzeni peşindeki demokrasi düşmanlarının ve siyonistlerle iş tutanların hasmıyız.

Muhafazakar demokrat bir çizgimiz var. Ve bu çizgideki medyaya destek vermek de borcumuz. Ama Sabah gazetesinin de, Yeni Şafak’ın da, Star’ın da hak ve hakikate ters bir tavrı olduğunda en başta tepkiyi MEDYAGÜNDEM’in göstereceğinin kanıtları arşivimizde duruyor.

Sivil iktidara komplo kurup, uluslararası şer odaklarıyla iş tutup Türkiye’deki demokratik düzene ayar verme ve dizayn etme işine girişen “melanet odakları”nın MEDYAGÜNDEM’e saldırmasını gayet iyi anlıyoruz.

Biz siyonistlere vuruyoruz sesi içerideki işbirlikçi hainlerden geliyor. Biz şer odaklarını deşifre ediyoruz, yine sesi içerideki birtakım çevrelerden geliyor.

O yüzden bu operasyonlarınıza pabuç bırakacağımızı sanmayın.

Ölümüne kavga şimdi başlıyor.

MEDYAGUNDEM

fuhus

MEDYAGÜNDEM haklı çıktı; FETÖ’nün fuhuş ordusu!

FETÖ Çatı Davası’nda tanık olarak dinlenen Çetin Acar, FETÖ’nün fuhuş ordusu kurduğunu ve siyasilerin, yargı …

mg1

İşte MEDYAGÜNDEM’in yeni yayın yönetmeni

2009 yılından bu yana yayın hayatında istikrarlı biçimde etkin bir yer edinen MEDYAGUNDEM.COM’un yeni genel …

ercangun2

Portakal’ın özlediği FETÖ’cüyü yazdık başımıza bunlar geldi!

Altın Kelebek Ödül Töreni’nde FOX Haber sunucusu Fatih Portakal’ın “çok özledim” dediği ve bütün salonun …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir