Anasayfa / GENEL / Fox TV’deki organize işleri kim soruşturacak; Fatih Portakal eşkıyalığa başladı
portakal3

Fox TV’deki organize işleri kim soruşturacak; Fatih Portakal eşkıyalığa başladı

PKK sever Fatih Portakal’la ilgili bir skandal daha ortaya çıktı. Ünlü şarkıcı Seda Sayan, Fatih Portakal ve Zuhal Topal’ın, Zekeriya Atak isimli kişiyi silah zoruyla konuşturup kendisine iftira attıklarını belirtti…


Zuhal Topal’ın programında şehitleri bahane ederek stüdyoyu terk eden damat adayının “Seda Sayan’ın sevgilisinden para aldım” demesi gündeme bomba gibi düşmüştü. Konuyla alakalı iddiaları sert bir dille yalanlayan Seda Sayan, Fatih Portakal ve Zuhal Topal’ın kirli planını gün yüzüne çıkardı.

“İFTİRANIN DA BU KADARI OLMAZ”

“Zekeriya Atak diye bir şahsa Erkan Bey’in para verip onu provoke ettiğini iddia ettiler” diyen Sayan, “Çocuğu, Fox TV’de bir stüdyoya sokup ‘Git orayı karıştır’ demişim. Zuhal’in programı benim saatimde değil; onlar Esra ile karşı karşıyalar. Neden böyle bir şey yapalım! İftiranın da bu kadarı olmaz. Ama Allah yine kendi ayaklarına dolandırdı. Bu arkadaşımıza güya Erkan Çelik, başka isimle para yollamış. “Tüm hesaplar çıkarılsın, her şeye açığız” dedim. Ülkede adalet, yargı var. Biz bunları yazınca çocuk bizi aradı; ona “Sen bunları ispat etmek zorundasın. Beni zan altında bırakamazsın” dedim ve suç duyurusunda bulunduk.” şeklinde konuştu.

FATİH PORTAKAL VE ZUHAL TOPAL’IN YAPTIĞI ÇETECİLİK
Zekeriya Atak isimli şahsın kirli oyunu itiraf ettiğini belirten Sayan, “Çocuk da “Bana komplo kurdular” dedi. Erkan Çelik’ten para aldığını söylediği bir video çekmişler. Adamın iddiasına göre; odada Fatih Portakal, Zuhal Topal ve Zuhal’in eşi varmış. Masada bir de silah duruyormuş. İki adam, cebinden bir silah çıkarmış. Çocuğa, silah zoruyla bunları söyletmişler. Fatih Portakal da “Senin yüzünden haber okuyamıyorum” demiş. Bu yapılan; çeteciliğe ve organize işlere girer. Erkan da, ben de suç duyurunda bulunduk. Herkes iddiasını doğrulasın. Ben sana 26 yılımı yedirmem. Yaptıysam, ‘Yaptım’ diyen kadınım.” diye konuştu.

MEDYAGUNDEM

ilker

Fox TV’den DHKP-C’li teröristlere destek

Türk ve İslam düşmanı FOX TV yeni bir rezalete daha imza attı. FOX TV’de yayınlanan …

teror

Yine terör yine Fox’un Portakal’ı!

111 sözde aydın ve sanatçı DHKP-C bağlantıları sebebiyle tutuklanan Nuriye Gülmen ve Semih Özakça için …

portakal

İzmir’in rezilliğiyle gurur duyan Portakal!

Fox Tv Anahaber sunucusu Fatih Portakal, İzmir’deki sel görüntülerinin hoş olmadığını fakat notunun AAA olduğunu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir