Anasayfa / GENEL / Bu insanlık suçu o soytarıyı ekranlarına çıkaranlarındır!
baris-beyaztv2

Bu insanlık suçu o soytarıyı ekranlarına çıkaranlarındır!

MEDYAGUNDEM.COM- Dün gece ancak mahalle kahvesi sınırlarında kalacak biri canlı yayında bir katil, bir tecavüzcü, bir uluslararası soykırımcıya “kahraman” dedi. Barış Yarkadaş isimli CHP’ye yakın bir internet sitesinin sahibi dün gece Beyaz TV ekranlarında milyonları isyan  ettirdi, dün gece Beyaz TV’de vicdanlar kanadı. Beyaz TV bir densizin vicdansızlığına yataklık etti. Çıktığı ekranda pişkince Esed’e “kahraman” diyen Yarkadaş, dün gece de Sırp kasabı katil Milosevic’e güzellemeler yaptı.

Suriye meselesinin tartışıldığı programda Rasim Ozan Kütahyalı’nın Bosna katliamından örnek vererek Esad’ı Milosevic’e benzetmesinin ardından Sırp Kasabı ve Esad’ın ülkelerini savunan liderler olduğunu iddia eden Yarkadaş, program boyunca Milosevic’in katil olduğunu kabul etmeyip, katilden “vatansever” siye söz etti. Tartışma sırasında sinirlerine hakim olamayan Rasim Ozan Kütahyalı programı terk etti. Moderatör Latif Şimşek’in  Sırp Kasabı’nın katil olduğunu söylemesi ve Bosnalılardan özür dilemesi ısrarına karşılık vermeyen Barış Yarkadaş; Yugoslavya’nın dağılma sürecinde yaşanan katliamların emperyalist bir senaryo olduğunu ifade ederek düşüncelerinin arkasında olduğunu söyledi.

Suriye ‘ye yönelik askeri müdahalenin tartışıldığı programda konuşan Barış Yarkadaş, El Kaide ve El Nusra ‘yı eleştirerek Hizbullah ‘ı ”İslamiyet ‘in gerçek savunucusu” ilan etti.

Yarkadaş gibi bir ismi ekrana çıkartıp, insanlık tarihine “katil” ve “kasap” diye geçmiş katliamcıların savunulmasına imlan tanıdıkları için Beyaz TV’ye de öfke yağdı.

Türkiye’de darbe şakşakçılığı yapan gazetecilerden sonra katillere de övgüler yağdıran insanlıktan nasibini aşmamış gazetecileri de  görmüş olduk.

 

MEDYAGUNDEM

yarkadas

Kendi belediyesini kazıklayan CHP’li vekil!

Star gazetesinde Barış Yarkadaş’ın CHP Milletvekili Barış Yarkadaş’ın “ballı kazancı” ile ilgili yazısı şöyle… Yarkadaş …

yarkadas

CHP’li vekil hortumu CHP’li belediyeye dayamış!

CHP’li Kartal Belediyesi’nin, partinin İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş’ın sahibi olduğu Yarkadaş Yayıncılık’ı halkın parasıyla beslediği …

kemal

Yürüyüşün FETÖ kurmacası olduğunun kanıtı!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun vatan hainliğinden 25 yıl ceza alan CHP milletvekili Enis Berberoğlu …

2 Yorumlar

 1. Belki size komplo teorisi olarak gelebilir.ROk ve nagehan alci nin kadim dostlaridir bu baris yarkadas.eger beyaz tv ekranlarinda yer buluyorsa bu ROK sayesindedir. Latif Simsek te bastan cikti Rasim sayesinde.Modoratör diye orada oturmasina gerek yok,yerini Rasime versin.Rasim ekran ömrünü bitirmistir,bosuna avazi ciktigi kadar bagirmasin.

 2. Sayın, Latif ŞİMŞEK,
  Dün akşam ki programınızda, maalesef bütün Boşnak kardeşlerimizi , şehitlerimizi, tecavüze uğrayan kadınlarımız, masum çocuklarımız ve bütün insanlığı inciten konuşmacıyı protesto ediyoruz. Kendini bilmez bu zat haddini bilmeli ve sizin gibi değerli bir program yapımcısının programında bu densizliği yapmamalı. Bu yapılan programın düzeltilmesi amacıyla, belge bilgi ve gerçeklere dayalı bir program yapılması gereği olduğunu düşünüyoruz. Bu programa, İzmirli Boşnaklar Derneği Yön. Kur. Başkanı ve İzmir Balkan Platformunu temsilen katılabileceğimizi belirtir saygılarımız sunarız.

  İzmirli Boşnaklar FDerneği
  Hamza YAVUZ
  Yön. Kur. Başkanı
  0 554 880 88 44
  izmirlibosnaklar@gmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir