Anasayfa / GENEL / Yürüyüşün FETÖ kurmacası olduğunun kanıtı!
kemal

Yürüyüşün FETÖ kurmacası olduğunun kanıtı!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun vatan hainliğinden 25 yıl ceza alan CHP milletvekili Enis Berberoğlu için Ankara’dan İstanbul’a yaptığı yürüyüş kurmaca çıktı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ankara – İstanbul arası yürüyüşü bitmeden kitabı çıktı.

Mit Tırlar’ı davasında devletin gizli belgelerini ifşa eden ve vatan hainliğinden 25 yıl hapis cezası alan Hürriyet eski genel yayın yönetmeni ve CHP milletvekili Enis Berberoğlu’na sözüm ona ‘Adalet’ isteyen Kılıçdaroğlu Ankara’dan İstanbul’a bir yürüyüş başlattı.

YÜRÜYÜŞ KURMACA

Kılıçdaroğlu’nun yürüyüşü devam ederken bir anda bir kitap ortaya çıktı. CHP İstanbul milletvekili Barış Yarkadaş tarafından 9 günde kaleme alınan ‘Adalet’ isimli kitabın daha yürüyüş sona ermeden baskısının yapılıp dağıtılması her şeyin sipariş olduğu kanısını bir kez daha güçlendirdi. Kurmacanın arkasında da Fetullahçı terör örgütü parmağı olduğu tartışılmaz bir gerçek.

kurmaca

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir