Anasayfa / GENEL / Rasim Ozan’dan cemaate “kimlerle ittifak yaptığınızın farkında mısınız” yazısı!
rasim-cemaat2

Rasim Ozan’dan cemaate “kimlerle ittifak yaptığınızın farkında mısınız” yazısı!

MEDYAGUNDEM.COM- Rasim Ozan Kütahyalı bugün SABAH gazetesindeki köşesinde Cengiz Çandar ve Ertuğrul Özkök’ü Fenerbahçe ve “cemaat” üzerinden vurdu ama özellikle de “Gülen Hareketi”ne çok sert mesajlar gönderdi.

Kütahyalı Çandar ve Özkök için, “Son dönemde siyasi alandaki teşhisleri kadar spor alanında da teşhisleri tamamen yanlış çıkan, külliyen çuvallayan bu ikili, kamuoyu önünde Hizmet’ten özür dilemek zorundadır. Gerçi hem bu ikili hem de yıllardır Gülen’e ağır hakaretler yağdıranlar ‘Cemaatten özür dilememize gerek yok. Biz zaten şu an ittifak halindeyiz’ havasındalar. ‘Cemaat müttefiki’ havaları basan bu isimlerin son dönemdeki makalelerinin şu yeminle yazıldığı gibi bir izlenim var.” diye yazdı.

Kütahyalı’nın aslında cemaate “kimlerle ittifak yaptığınızın farkında mısınız?” diye sormaya getirdiği yazısında şöyle bir yemine de yer verdi:

“Şu an asla cemaate dokunmuyoruz. En ufak şekilde cemaati eleştirmiyoruz. Cemaatin devleti ele geçirmiş bir suç örgütü olduğunu, sahte kanıtlar yaratıp suçsuzları içeri tıktığını, insanların özel hayatlarını kasete çekip koz olarak arşivlediğini, AKP’lilerin ve AKP medyasının nerdeyse tamamının cemaatin çete faaliyetlerinden korktuğunu, esas devlet iktidarının cemaatte olduğunu biliyoruz ama şu an taktiksel olarak bu yapıyla ittifak halindeyiz. Hatta şu an AKP’ye de hiç dokunmuyoruz.

Sadece ve sadece Erdoğan’a saldıracağız. Erdoğan’ı itibarsızlaştıracağız. Cemaat-hükümet gerginliğinde cemaatin yanındayız. AKP yönetmeye devam etsin ama Erdoğan gitsin. Erdoğan’sız bir AKP ile hemen uzlaşırız. Cemaat ile hesabımızı Erdoğan’ı indirdikten sonra göreceğiz. En nihayet,vakti geldiğinde F.Bahçemizi de mahveden bu F tipi çeteyi de bitireceğiz ama şu an tek düşman Erdoğan…”

Kütahyalı, “Birileri bu omerta yeminiyle yazılar yazıyor, faaliyetler yürütüyor. Ben bu demokrasi-dışı gayrimeşru zihniyetleri anlıyorum, kendi içinde tutarlılar. Esas merak ettiğim şu: Hizmet Hareketi’ni yok edilmesi gereken bir ‘suç örgütü’ olarak gören ve sadece Erdoğan düşmanlığı sebebiyle şimdilik cemaate yalakalık yapan bu zihniyetlerle ilgili Fethullah Gülen Hocaefendi ve Hizmet’in ileri gelenleri ne düşünüyor?” diye yazdı.

KÜTAHYALI’NIN YAZISI İÇİN TIKLAYIN

MEDYAGUNDEM

ozkok-fatih

“Türkiye’nin yüzde 99’u Müslüman değil” diye göbek atıyorlar!

Fatih Altaylı ve Ertuğrul Özkök 2 gün arayla, Türkiye’de insanların dinden ne kadar uzak yaşadığına …

candar

Bunu unutma Cengiz Çandar!

Sabah gazetesinde Fahrettin Altun’un “Bunu unutma Cengiz Çandar” başlıklı yazısı şöyle… “Kırmızı Fularlı Kız, Gezi’nin …

candar1

Öldürülen teröristi kutsayan hain!

Cengiz Çandar, terör örgütü PYD saflarında öldürülen Ayşe Deniz Karacagil’i melek ilan etti. Kamuoyunda ‘kırmızı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir