Anasayfa / GENEL / Bir paralel örgüt yalanı daha deşifre!
yerkel1

Bir paralel örgüt yalanı daha deşifre!

Başbakanlık Müşaviri Yusuf Yerkel’in darp ettiği şahıs madenci yakını değil, Soma’ya provokasyona giden TGB’li çıktı.

Başbakan Erdoğan’ın Soma ziyaretinde provokatörler sahne alarak ortalığı karıştırmaya çalıştı. Başbakakanlık Müşaviri Yusuf Yerkel’in ajanslara düşen fotoğrafta tekme attığı şahsın madenci yakını değil İzmir’den Soma’ya gelen TGB üyesi provokatör olduğu öne sürüldü.

KÜFRETTİ CEVAP GELMEYİNCE SALDIRDI

Şahsın, önce Yusuf Yerkel’e ardından Başbakan Erdoğan’a yönelik küfür ve hakarette bulunduğu Yerkel’in tepkisiz kalması üzerine kravatından tutarak darp etmeye çalıştığı öğrenildi. Yerkel’in kendisini savunma amacıyla karşılık verdiği şahıs kaçarken yere düştü. Ajanslara düşen fotoğraf ise şahıs yere düştükten sonra çekildiği öğrenildi.

yerkel2

PARALEL MEDYADAN YALAN!

Paralel örgütün yayın organı gibi hareket eden Samanyolu Haber, haberde çoğul ifade kullanarak “madenci yakınlarının tekmelendiği” yalanını yazdı. Ancak sosyal medyaya düşen tek fotoğraf dışında ikinci bir kişi ve fotoya yer verilmedi.

yerkel

 

(HABER 10)

MEDYAGUNDEM

soma

Ulusalcılar Soma’nın parasını duman ettiler!

TGB’nin Almanya’da Soma yararına düzenlediği etkinlik yetkililerin ifadesine göre zarar etti(!) Türkiye Gençlik Birliği (TGB) …

cocuk2

O çocuk hırsızlık yaparken yakalandı!

İzmir’de, Soma protestoları sırasında eylemciler arasında polise taş attığı ileri sürülerek gözaltına alınıp serbest bırakılan …

rtuk

“Müstehak”a ilk cezayı RTÜK kesti!

Hürriyet Gazetesi yazarı Yılmaz Özdil’in Soma’da ölen işçilerle ilgili “müstahak” sözüne RTÜK’ten ceza geldi. RTÜK, …

1 Yorum yapıldı

  1. Hak eden hak ettiğini alır, almalıdır.

    Eline, koluna, ayaklarına sağlık! O piç madenci yakını olsa ne yazar? Bu ülkenin Başbakanına ve onu bürokratına küfür edecek, saldıracak eee, madenci yakını diye yutulacak öyle mi? Öyle madenci yakının ta ….çakıyım. Bu ülkeye ihanetten başka bir şey değil. Eline, koluna, ayaklarına sağlık, birde bizim için çaksaydı.

    İki gün önce polisimizi ne hale getirdiklerini göremeyen şerefsiz medya bunu arkanızdaki gözle nasıl gördünüz?

    Sıradan vatandaşlar olarak artık bu olaylara eyi oldu, has oldu, az bile oldu zihniyetiyle baktığımızı bilin. Benim ülkemin Başbakanına bunları yapan orospu evlatlarından davacıyım.

    Yav artık medya şunu der, şöyle kullanır, aman ha susalım pısırıklığından vazgeçelim. Hak eden hak ettiğini alır, almalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir