Anasayfa / GENEL / Bir gün erkek olun be Fetocular; Ekrem Dumanlı korktu, kıvırdı, inkar etti!
ekrem-cark2

Bir gün erkek olun be Fetocular; Ekrem Dumanlı korktu, kıvırdı, inkar etti!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı çıktığı FETÖ kanalında tehdit eden Ekrem Dumanlı, çark edip, korkakça zırlamaya başladı.


MEDYAGUNDEM.COM-  Çıktığı canlı yayında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı “Ya adam gibi gidecek. Ya da gitmek zorunda kalacak” sözleriyle Kaddafi gibi bir sonla tehdit eden FETÖ medyası yöneticisi Ekrem Dumanlı çark etti.

ekrem-tehdit1

Sözleriyle apaçık Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hedef almasına rağmen inkar eden Dumanlı kıvırmaya başladı.

Ekrem Dumanlı Twitter hesabından açıklama yaparak, “Ben 12 Eylül zulmünü anlattım, yandaş bunu Cumhurbaşkanı’na hakaret diye çarpıtıyor. Ya hiç anlamamışlar; ya da çarpıtıyorlar İnsaf yahu!” diyerek bir Fetocu takiyyeciliğiyle inkar edip kıvırmaya ve zırlamaya  başladı.

Dumanlı yetmedi avukatı Ali Odabaş’a da açıklama yaptırdı, utanmadan yalan söyleyip sözlerinin çarpıtıldığını inkar edecek kadar yüzsüzleşti.

İşte Dumanlı’nın resmen Erdoğan’ı tehdit ettiği ve inkar ettiği o sözleri; izleyin kararı siz verin:

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Müvekkilimin bir televizyon programında sarf ettiği sözler, malum medya tarafından, kendisinin kastetmediği anlamlar yüklenerek kamuoyu aldatılarak kara propaganda yapılmaktadır.

Müvekkilim konuşmasında 12 Eylül darbesinden ve bu dönemde yaşanan acı olaylardan bahsetmiştir. İnsanların yaşlı-genç, sağcı-solcu demeden baskıya maruz kaldıkları, işkencelere uğradıkları, ve herkesin ümidinin kalmadığı “Bu artık kâbus gibi çöktü, bu bir daha gitmez” denildiği bir dönemde dahi, bu millet kendini silkelemiş ve hiç gitmeyecek, hiç bitmeyecek zannedilen darbe döneminin temsilcilerini “milli irade yoluyla” alaşağı etmişlerdir.

Darbe döneminde bile ilk seçimde iradesini ortaya koyarak, rayından çıkmış demokrasiyi tekrar rayına oturtmuş bir milletin, yine seçimler yoluyla iradesini ortaya koyacağından bahsetmektedir. Demokrasiye vurgu yapılırken ve 12 Eylül darbesinin nasıl bir kabusa dönüştüğü anlatılırken söylenen sözleri Tayyip Erdoğan’a bağlamak ya anlayış kıtlığına yahut çarpıtma gayretine dayanmaktadır.

Malum medya bu iftira ve çarpıtma ile aslında müvekkilimin sözlerini değil, önümüzdeki seçimlerde sandığa yansıyacak milli iradeyi tehdit olarak görmektedir ve bu düşüncesini açık etmektedir.”

DUMANLI’YA TWITTER’DA TEPKİ YAĞDI

ekrem1 ekrem2 ekrem3 ekrem4 ekrem5

 

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir