Anasayfa / GÜNDEM / Sana dünyayı dar etmezsek kalbimiz kurusun Ekrem Dumanlı!
ekrem-tehdit1

Sana dünyayı dar etmezsek kalbimiz kurusun Ekrem Dumanlı!

17-25 Aralık darbesiyle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hedef alan darbe girişiminde bulunan Fetocu terör örgütünün medya yöneticisi Ekrem Dumanlı bugün çıktığı canlı yayında Erdoğan’ı “Ya adam gibi gidecek. Ya da gitmek zorunda kalacak” diyerek tehdit etti.


Ekrem Dumanlı FETÖ’nün kaçak finansörü Akın İpek’in sahibi olduğu Kanaltürk isimli televizyonda Tarık Toros ile yaptığı yayında, demokrasiyi ayaklar altına alan “terör” ve “darbe” çağrısı yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Ak Parti’yi kasteden Dumanlı ‘Bir şekilde gidecek. Seçim önemli değil’ diyerek faşistçe tehdit etti.

cemkucukEkrem Dumanlı, “Ya adam gibi gider. Ya da gitmek zorunda kalır. Vicdanlar kaldırmayınca ne olacak? ‘Ben sizin üstünüze bindim daha da inmem.’ diyor. Böyle olur mu? Gider abicim gider. Bu gidişle Türkiye’nin tabanı sola kayar.” diyerek de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı resmen tehdit etti.

 

MEDYAGUNDEM

tuncay

FETÖ’den flaş disk şantajıyla mı milyonları indirdin Tuncay Özkan?

CHP’li Tuncay Özkan, TSK’daki FETÖ’cüler listesinin yer aldığı flaş diski 10 yıl önce FETÖ’ye karşı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

1 Yorum yapıldı

  1. gidecek olan biri varsa o da sensin s.tir olup cehennemin dibine gideceksin terörist. Sen kimin memleketinden kimi gönderiyorsun satılmış hain Bu adam nasıl böyle konuşabiliyor nasıl bunlar sabah akşam gazete ve tv larında terör propogandası yapabiliyorlar bu ülke muz cumhuriyetimi bizim yasalarımızda terör ve teröristi övmek suç değil mi kardeşim neyi bekliyoruz anlamıyorum ki niye atmıyoruz bu adamı kodese bunların gazeteleri televizyonları neden kapatılamıyor adalet sistemizi hepten mi paralele teslim ya!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir