Anasayfa / ANALİZ / Bekir Coşkun’dan yeni tahrik senaryosu
bekir-tahrik

Bekir Coşkun’dan yeni tahrik senaryosu

MEDYAGÜNDEM- Adamın genetiği bozuk… Kışkırtıcı gelmiş, provokatör gidiyor… Vesayet düzenine sırtını yaslayıp, ömrünü milletin kanını emenlere “tetikçilik” yapmakla geçirmiş bir adamın yarattığı yeni bir suni krizle karşı karşıyayız.

“Göbeğini kaşıyan adam” ile başlayan millete hakaret sürecini son dönemde Başbakan Erdoğan’a artık aleni küfür etme noktasına getiren, nesli tükenmiş vesayetçilerin son temsilcisi Bekir Coşkun, bir “intihar komandosu” gibi ortalığı yangın  yerine çevirmenin derdinde.

Özellikle son dönemde Cumhuriyet’teki yazılarında Başbakan Erdoğan’a, “Bay hırt”, “dürzü” gibi son derece aşağılık bir müptezellikteki yazılarıyla küfür eden Bekir Coşkun, yeni tahrik senaryosunu devreye soktu.

Böyle alçaklık olur mu? İşte içimizdeki Fransız!  Artık ciddiye alınmayan Coşkun çıldırdı!

Okunmayan, eski düzenini kaybeden Coşkun, adından söz ettirmek için son seçenek olarak köşesini “lağıma” çevirip küfür ve hakaret yolunu seçmişti ki, Genelkurmay’a yönelik yine küfür ve hakaret dolu “Paşa” yazısıyla istediğini elde etti.

Başbakan Erdoğan’a etmedik küfür bırakmayan Coşkun, şimdi de çıktı televizyonlarda, “Ben ve ailem tehdit altındayız” diyerek yine provokasyona soyundu.

Coşkun bu akşam CNN Türk’te Ahmet Hakan’ın Tarafsız Bölge programına konuk oldu ve şu tahrik dolu sözleri sarfetti:

“Başbakan bir yazar için kaleminden pislik akıyor dedi. Peki medya ve toplum buna razı olabilir. Bu mümkün mü? Ben ve ailem tehtid altındayız şu anda. Bir Başbakan nasıl bir yazarı hedef gösterir. Yeter artık oradan kovulduk diğerinden sürüldük nereye kadar…”

Yıllarca Başbakan Erdoğan’ı bırakın eleştirmeyi sadece hakaret ve küfür eden, “dürzü”, “bay hırt” diyen kendisi değilmiş gibi, ülkenin Başbakanı’nı hedef gösteren adam çıktı şimdi, kendisi hedef gösterilmekten şikayet etti.

Başbakan Erdoğan “kaleminden pislik akıyor” diyerek aslında Coşkun için az bile söyledi.

Köşesini bir lağıma çeviren Coşkun’un kaleminden pislik aktığını söylemek bir durum tespitinden başka ne olabilir ki?

Coşkun belli ki suni krizlerle okunmak ve gündeme gelmek için  kendisine yeni senaryo yarattı.

Ama kimse bu numaraları yemez…

Millete ve milletin seçtiği bir Başbakan’a her gün köşesinden  küfreden bir adama, ne millet, ne medya, ne de vicdanlar sahip çıkar.

Coşkun o lağıma dönen köşesinde de kendi kendini yeyip, pislik içinde boğulup gider…

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

sozcu1

Sözcü mallığı diye birşey var!

16 Nisan’da yapılacak referandum öncesi, Ankara’da anayasa değişikliğine karşı bir panel düzenledi. Panele katılanlar arasında …

sozcu

Birbirlerinin pisliğinde boğulan Sözcü yazarları

AK Parti seçmenine yapılan ‘bidon kafalı, göbeğini kaşıyan adam’ yakıştırmalarının iki mimarı birbirine sahip çıkıyor… …

bekir-coskun3

Sözcü yazarı yine köşesini lağıma bağladı!

Bekir Coşkun, bugün kaleme aldığı yazısında evet oyu verecek olan seçmene hakaret yağdırdı. Cumhurbaşkanlığı sistemini …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir