Anasayfa / GENEL / Birbirlerinin pisliğinde boğulan Sözcü yazarları
sozcu

Birbirlerinin pisliğinde boğulan Sözcü yazarları

AK Parti seçmenine yapılan ‘bidon kafalı, göbeğini kaşıyan adam’ yakıştırmalarının iki mimarı birbirine sahip çıkıyor…

Hemen her seçim öncesi, siyasi tercihi yüzünden insanları aşağılayan, küçümseyen bir kitle var. Bu kitlenin önderleri arasında Bekir Coşkun ve Yılmaz Özdil yer alıyor.

Coşkun, yıllar önce AK Parti seçmenine “Göbeğini kaşıyan adamlar” demişti, Yılmaz Özdil ise “Bidon kafalı” yakıştırmasının mimarı.

EVET OYU VERECEKLERE G.T KILLARI DEDİ
Yine bir seçim öncesindeyiz ve Bekir Coşkun önceki gün referandumda EVET oyu verecek olanlara açıkça cahil dedi, g.t kılları dedi.

HALKA BİDON KAFALI DİYEN YILMAZ ÖZDİL SAHİP ÇIKTI

Ardından Bekir Coşkun hakkında soruşturma başlatıldı, sahip çıkan ilk isim ise yine seçmeni aşağılamayı huy edinmiş bir başka isim, Yılmaz Özdil. Özdil de yıllar önce AK Parti seçmenine “bidon kafa” yakıştırmasını yapmıştı.

Özdil bugünkü yazısında Bekir Coşkun’un g.t kılları sözleriyle dolu yazısında ‘tek bir hakaretin’ dahi bulunmadığını ileri sürdü, “halkı aşağılamak” sözünden soruşturma açıldığını vurguladı. Özdil yazının devamında ise Bekir Coşkun’u Türkiye’nin vicdanı ilan etti ve şunları dedi: “Halkımız böylesine aşağılanmaya evet mi diyecek, hayır mı?, onun referandumudur”..

MEDYAGUNDEM

ozdil

Özdil KK’yı bitirdi; FETÖ’cülerle adalet aranmaz

Sözcü yazarı, FETÖ’den tutuklanan Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasını bahane ederek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı …

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-11-05 08:02:15Z | http://piczard.com | http://codecarvings.comÿ':W

KK’ya “hain” dedi

Katıldığı bütün seçimlerde kaybeden CHP Lideri’ni hedef alan Yılmaz Özdil, partililerin geri zekalı yerine konduğunu …

arena

Bu utanç da sana yeter Saadet!

16 Nisan referandumunda hayır cephesinde birleşen Saadet ve CHP kitleleri arasından bu aralar su sızmıyor. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir