Anasayfa / GENEL / Sözcü mallığı diye birşey var!
sozcu1

Sözcü mallığı diye birşey var!

16 Nisan’da yapılacak referandum öncesi, Ankara’da anayasa değişikliğine karşı bir panel düzenledi. Panele katılanlar arasında Sözcü yazarı Bekir Coşkun da yer aldı. Son 3 yıldır Fetullahçı örgütün sözcülüğünü yapan Sözcü Gazetesi bu panel hakkında yaptığı haber kendi okurlarına bile “yuh artık” dedirtti. İşte sosyal medyada mizah konusu olan Sözcü’nün bugünkü haberinden detaylar.

EVET ÇIKARSA..

Referandumu kıyamet olarak niteleyen Coşkun, EVET oylarının önde olması durumunda tiyatroların bile kapatılacağını söyledi. Dahası Devlet Opera ve Balesi’nin Diyanet’e bağlanacağını iddia etti. Sözcü gazetesi ise yazarının bu saçmalıklarına yarım sayfa yer verirken sosyal medya kullanıcıları “Gırgır kapandıktan sonra Sözcü Gazetesi kötü bir mizah dergisi haline geldi” şeklinde paylaşımlarda bulundu.

GAZETELER KAPATILIR, TİYATROLAR KAPATILIR

Katılımcılara HAYIR çağrısı yapan Bekir Coşkun, “Evet’ çıkarsa, bizim yazı hayatlarımız muhtemelen biter, gazeteler kapatılır, tiyatrolar kapatılır, Devlet Opera ve Balesi’ni de Diyanet’e bağlarlar.” şeklinde konuştu.

SEÇMENE HAKARET VE YALANLAR..

Referandum sonuçlarıyla ilgili bu tarz asılsız iddialar ortaya atan Bekir Coşkun, daha önce yazdığı bir yazıda EVET diyenlere açık bir şekilde hakaret etmişti.

FETÖ’nün sesi Sözcü Gazetesi tarafından yayınlanan sözde mizah eki Gırgır’da bir Peygambere küfürler edilmiş ve gazete yönetimi toplumun her kesiminden gelen tepkiye rağmen özür bile dilemeyerek suçu çizerlere yüklemişti.

MEDYAGUNDEM

akbay1

Terörün “Sözcü”sü!

Pensilvanya’dan gelen talimatla manşet atan Burak Akbay’ın sahibi olduğu Sözcü gazetesi bir skandala daha imza …

kk6

FETÖ’nün siyasi ayağı CHP’nin son ihaneti!

Kemal Kılıçdaroğlu, 16 Nisan’da yapılan referandum için AİHM’e yapılacak başvurunun dilekçesini canlı yayında imzaladı. 16 …

burakakbay

Sözcü’yü FETÖ kurdurmuş olabilir

Gazeteci Hüseyin Gülerce Sözcü gazetesinin bazı mensuplarına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında ifade verdi. İstanbul Cumhuriyet …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir