Anasayfa / ANALİZ / Bedduacı hodja ile son paralel biatçı küfürbaz yazarın Pensilvanya hatırası!
semerci

Bedduacı hodja ile son paralel biatçı küfürbaz yazarın Pensilvanya hatırası!

MEDYAGUNDEM.COM- Birbirlerini nihayet buldular, birileri  sonunda onları buluşturdular, bedduacı ile küfürbaz herkese paralel ittifakı ilan ettiler.

Habertürk gazetesi yazarı ve şizofrenik derecedeki Erdoğan düşmanı Yavuz Semerci, ödülünü Pensilvanya’daki bedduacı hodja ile bir araya getirilerek aldı. Paralel örgütün “operasyoncu PR’cıları” Semerci’yi Pensilvanya’daki bedduacıya takdim ettiler, Semerci isimli küfürbaz da son paralel gazeteci olarak “biatını” Twitter’dan deklare etti.

Pensilvanya’da Gülen’le görüşen Semerci, twitter’dan ziyareti “Üzgün ama karamsar değil. ‘Bugünler de geçer’ dedi. Yazılmamak kaydıyla sohbet ettik. Anı da fotoğrafladık.”  şeklinde özetleyerek bir de fotoğraf paylaştı.

İkili şizofrenik derecedeki Erdoğan nefreti ile birbirlerini nasıl gaza getirip, kin   kustuklarını varın siz düşünün!

Semerci’nin son paralel tetikçi olarak nasıl bir ittifak içinde olduğunu anlamak için şu haberleri de okumanız elzemdir:

semerci

 

semerci

MEDYAGUNDEM

sukran3

Pensilvanya şeytanından Hıristiyan kutlaması!

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen, Pensilvanya’daki malikanesinde ‘Şükran Günü’ için büyük bir davet verdi. Hindilerin kesildiği, …

pensilvanya1

Pensilvanya’daki ininin parası oradan

Teröristbaşı Fetullah Gülen’in kaldığı ABD’deki 400 dönüm çiftliğinin parasının, FETÖ’nün finansörü Abdullah Katırcıoğlu’na ait şirketten …

yavuz-semerci3

Habertürk’teki o FETÖ’cü yazar sorgulanmayacak mı?

Bir dönem Fetullahçı terör örgütünün medya yapılanmasının ana omurgası olan Habertürk’te tescilli Erdoğan ve Ak …

2 Yorumlar

  1. Cinsine Cinsine

    Şunların tipe bahele! Bunla resim çekinmeyi herhalde marifet sanıyorlar. Allah’ım bizlerden, kapılardan ırak olur İnşallah! Cinsine çektimin cinsine, tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş, insanlar sevdikleriyle beraber olurmuş… vesaire! Sen eşek olursan semer vuran Semerci çoook olur.

  2. burada amaç mavi gömlek ve arkadaki kitaplar ile görüntü vermek. ben güvenilir biriyim ve bilgiliyim algısı oluşturulmaya çalışılıyor. herkes sazan gibi düşmüş fotoyu yayınlamış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir