Anasayfa / GENEL / Başbakan ROK’a yönelik kaset komplosunu hatırlattı!
nagehan-basbakan

Başbakan ROK’a yönelik kaset komplosunu hatırlattı!

MEDYAGUNDEM.COM- Başbakan Erdoğan’ın Brüksel dönüşü gazetecilere uçakta yaptığı açıklama bugün manşetlere damga vurdu. Erdoğan’ın özellikle paralel yapının herkese yönelik şantaj ve tehditlerine yönelik sözleri dikkat çekiciydi.

Uçakta yer alan gazetecilerden Milliyet yazarı Nagehan Alçı’nın yazısındaki çarpıcı ayrıntıysa, Erdoğan’ın  paralel çetenin yaptığı şantajlara örnek olarak Sabah yazarı Rasim Ozan Kütahyalı örneği oldu. Sahte bir kasetle Kütahyalı’ya dair çirkin bir iftira atan çetenin nasıl şantaj yaptığını Erdoğan, Nagehan Alçı’ya “Size de yaptılar” sözüyle vurgu yaptı.

Nagehan Alçı eşi Kütahyalı ilke ilgili detayı şöyle yazdı:

“Çok isabetli olmuş. İstediği zaman bu tür kararlar verebiliyor. Bunda şu anda yasal düzenleme hazırlığının da etkisi olabilir tabii ki… Aslında bunu daha önce de yapabilirlerdi. Birinci Daire’de 2 ismin değişmesi akabinde kısmi bir değişiklik gözlendi. Gönül arzu ederdi ki bu iş böyle olmasın. Süreci herkes endişeyle takip ediyor. Bu iş de bana göre çok kısa zamanda çak farklı görüntüler vermeye başlayacak. Herkesi şantajla tehdit ediyorlar (Beni kast ederek). Size de yaptılar (Eşim Rasim Ozan’a yönelik kaset iftirasına işaret ediyor). Benim Genel Başkan Yardımcı’ma da yaptılar. Adamlar telefon dinlemesi alan dinlemesi yapıyorlar. Görüntü, evlere böcek koyuyorlar.”

MEDYAGUNDEM

cadir

Gezi çadırlarını FETÖ polisleri nasıl yaktı?

Sabah gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı’nın “Gezi çadırlarını yakan FETÖ polisleri” başlıklı yazısı şöyle: Tam …

rok1

Köpek balıkları ve farelerle mücadele vakti

SABAH Gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı bugün “Köpek balıkları ve farelerle mücadele vakti” başlıklı çarpıcı …

selo-domuz1

İşte Selo’nun domuz eti yediğinin kanıtı!

A Haber ekranlarında yayınlanan ”Birlikte Bakalım” programında Demirtaş’ın ”domuz eti” tartışmalarına Gazeteci Nagehan Alçı noktayı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir