Anasayfa / GENEL / Köpek balıkları ve farelerle mücadele vakti
rok1

Köpek balıkları ve farelerle mücadele vakti

SABAH Gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı bugün “Köpek balıkları ve farelerle mücadele vakti” başlıklı çarpıcı yazısında artık gerçek mücadele döneminin başladığını yazdı. Yazısına gemiyi terkeden farelerle de savaşılacağını yazan Kütahyalı, “Asla Gemi’yi terk etmeyeceğiz ve köpek balıklarıyla olduğu kadar farelerle de savaşacağız.” dedi. Yazısı şöyle: 


TÜRKİYE CUMHURİYETİ GEMİSİ KÖPEK BALIKLARININ SALDIRISI ALTINDADIR

Dünkü yazımda esas mücadele 8 Haziran’da başlayacak demiştim. 7 Haziran yazımın başlığı bugünkü tabloya işaret ediyordu. Bugün artık gerçek mücadele günüdür. Konforlu mücadele dönemi bitmiştir. AK Parti tek başına hükümet pozisyonunu kaybetmiştir. Bu ülkeyi gerçekten seven tüm insanların görevi Türkiye Cumhuriyeti Gemisi’ne daha sıkı sıkı sarılmaktır. Daha güçlü ve kararlı mücadele etmektir. Dün de yazdığım gibi Türkiye Cumhuriyeti Gemisi köpek balıklarının saldırısı altındadır. Bu Gemi’nin kaptanı olan Recep Tayyip Erdoğan’a düşmanlık bugün artık Türkiye Cumhuriyeti Gemisi’ni batırmaya yönelik bir hainliğe dönüşmüştür. Bu hain çetenin başını paralel örgüt çekmektedir.

ASLA GEMİYİ TERK ETMEYECEĞİZ

Herkes şu sözü aklına yazsın. Gemiyi ilk fareler terk eder. Asla Gemi’yi terk etmeyeceğiz ve köpek balıklarıyla olduğu kadar farelerle de savaşacağız. Bu gemi iktidar kaybına uğradığı için kaçacak olanlar korkaklar ve alçaklardır. Şu an Türkiye Gemisi’ne ve gemi kaptanı Erdoğan’a daha çok sahip çıkmanın vaktidir. Bu gemiyi batırmak ve gemi kaptanı Erdoğan’ı Lahey’de yargılatıp zindana tıkma planı yapan çetelerin suratına aparkatları daha sert yapıştırmanın vaktidir.

HAİN VE ŞEREFSİZ GÜRUHUN BAŞINDA FETULLAH GÜLEN ÇETESİ YER ALMAKTADIR

Şu an Türkiye Cumhuriyeti Gemisi aleni bir saldırı altındadır. Cumhuriyet tarihinde hiçbir zaman bu derece organize bir saldırı ile de karşılaşmadı bu gemi. İçinde yaşadığımız Gemi’yi batırmak ve hepimizi filikalara mahkûm etmek için bir savaş yürütülmektedir. Kısır iç siyasi çekişmeleri bir yana bırakın. Şu an yaşanmakta olan büyük resim budur. Bu Gemi’nin içinde olan birileri de sırf Gemi Kaptanı’na duydukları kin ve nefretten ötürü bu Gemi’nin batmasını istemektedir. Bu hain ve şerefsiz güruhun başında Fethullah Gülen Çetesi yer almaktadır. Eğer Türkiye Gemisi batmazsa biz de Gemi Kaptanı Recep Tayyip Erdoğan’dan kurtulamayacağız diye düşünen kahpe ve hain çete Türkiye’ye saldırmaktadır. Bu ülkenin onurlu yurttaşları olarak ülkemizi savunmak zorundayız.

DAHA SERT MÜCADELE EDECEĞİZ
Türkiye Gemisi’nin kaptanı Erdoğan’ı önce Türkiye’deki adamlarıyla içeri tıkmaya kalktılar ve beceremediler. Şimdi tüm güçleriyle Erdoğan’ı Lahey’de yargılatıp içeri tıkma planı yapıyorlar. Bu hedef uğruna koskoca Türkiye Gemisi’ni başka gemilere bombalatmayı bile düşünüyorlar. Bu alçaklığa, bu soysuzluğa, bu puştluğa karşı daha da sert mücadele edeceğiz artık. 8 Haziran bu mücadelenin miladıdır…

MEDYAGUNDEM

bassj1

PKK’nın hamisi ABD’den PKK’nın adını anmadan kınama!

ABD Ankara Büyükelçiliği’nden AK Parti’li yöneticiler Orhan Mercan ve Aydın Ahi’nin PKK’lı teröristlerce öldürülmesine ilişkin …

akparti

ABD’nin ‘kara gücü’ teröristler Ak Partilileri katlediyor!

Diyarbakır ve Van Ak Parti ilçe başkan yardımcılarına yapılan suikastın yankıları sürerken, AK Parti Hakkari …

pkk4

Şu alçak katilleri Almanya “özgür basın” diye koruyor!

AK Parti Lice İlçe Başkan Yardımcısı Orhan Mercan ile AK Parti  Özalp İlçe Başkan Yardımcısı …

1 Yorum yapıldı

  1. Partimiz elbette mıhasebesini yapacaktır. Biz de yapacağız . Bizim her türlü riski göze alarak açtığımız yoll ve yumuşattığımız ilklim sayesinde meclise girip seçim stratejisini tamamen Ak parti ve anti Erdoğan propogandası üzerinden geliştiren hdp gerrçeğini asla unutmayacağız. Açılım süreci benim nazarımda artık tarih olmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir