Anasayfa / GENEL / Başbakan Ak Parti’nin son oy oranını Gaziantep’te açıkladı
anket-akparti1

Başbakan Ak Parti’nin son oy oranını Gaziantep’te açıkladı

MEDYAGÜNDEM- Başbakan Erdoğan, Gaziantep’te partisinin son oy oranını açıklayarak gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Erdoğan, “Partimizin aldığı oy oranı belli. Türkiye’nin 7 coğrafi bölgesinde birinci olan parti AK Parti’dir, bizim partimizdir. Son kamuoyu araştırmasına göre, AK Parti yüzde 54 ile bugün birinci parti. Bu benim yaptırdığım anket değil. Biz 75 milyonun tamamını kucaklayan partiyiz. Biz vatandaşlarımız arasında asla ayrım yapmayız.” dedi.

Sözkonusu araştırmayı Tarhan Erdem’in sahibi olduğu Konda şirketi açıklamıştı. Başbakan Erdoğan muhtemelen de Konda’nın araştırmasından söz etti. Çünkü geçtiğimiz gün Sabah Gazetesi’nde Yahya Bostan imzasıyla yayınlanan haberde, Ak Parti’nin oy oranlarındaki patlama gündeme getirilmişti. Haberde, Başbakan Erdoğan’ın AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları toplantısında işte bugün açıkladığı anketten, “Dikkatinizi çekiyorum, bu araştırma bizim mutad olarak yaptırdığımız araştırma değil. Bizim araştırma yaptırdığımız şirketlerin dışındaki bir firmanın ulaştığı rakamlar bunlar. Burası çok önemli” ifadeleriyle söz ettiği detayına yer verilmişti.

sabah-anket

 

MEDYAGUNDEM

bassj1

PKK’nın hamisi ABD’den PKK’nın adını anmadan kınama!

ABD Ankara Büyükelçiliği’nden AK Parti’li yöneticiler Orhan Mercan ve Aydın Ahi’nin PKK’lı teröristlerce öldürülmesine ilişkin …

akparti

ABD’nin ‘kara gücü’ teröristler Ak Partilileri katlediyor!

Diyarbakır ve Van Ak Parti ilçe başkan yardımcılarına yapılan suikastın yankıları sürerken, AK Parti Hakkari …

pkk4

Şu alçak katilleri Almanya “özgür basın” diye koruyor!

AK Parti Lice İlçe Başkan Yardımcısı Orhan Mercan ile AK Parti  Özalp İlçe Başkan Yardımcısı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir