Anasayfa / GENEL / Aydın Doğan’ın teröristleri bu alçaklığı da yaptılar!
terorist1

Aydın Doğan’ın teröristleri bu alçaklığı da yaptılar!

DHA Siirt’in Şirvan ile Pervari ilçesinde PKK terör örgütünün gerçekleştirdiği hain saldırı üzerinden terör örgütü PKK’nın tanıtımını yaptı. Ajans Dolmabahçe’deki teröristlerin yaralı yüzlerini abonelerine buzlayarak geçerken Siirt’te şehit olan askerlerin görüntülerini olduğu gibi servis etti.


Siirt’in Şirvan ile Pervari ilçeleri arasındaki karayolunda devriye görevini yürütün askeri aracın geçişi sırasında PKK’lılar yola tuzakladıkları el yapımı bombayı uzaktan kumanda ile infilak ettirdi. Patlamada ilk belirlemelere göre 8 asker şehit olurken, yaralı askerlerin de bulunduğu ve hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Haberi abonelerine geçen Doğan Haber Ajansı (DHA) adeta terör örgütü propagandası yaptı. Olayda şehit düşen askerin görüntülerini buzlamadan servis eden DHA teröristlerin fotoğraflarında ise oldukça hassas davrandı.

dogan-teror

DHA, Beşiktaş’taki Dolmabahçe Sarayı’na bombalı saldırı düzenleyen teröristlerin fotoğraflarını buzlayarak servis etti. Yaralı olarak yakalanan teröristlerin yüzlerindeki kanayan kısımlar ajans tarafından buzlandı.

terorist

Terör örgütlerinin şiddet üzerinden ulaşmak istedikleri amaca DHA servis ettiği fotoğraflarla adeta destek oldu. Askerlerin bu görüntülerinin sosyal medyada yayılması ise tepkiye neden oldu.

Ajansın servise koyduğu şehit fotoğraflarını buzlayarak da olsa basın meslek ilkeleri ve şehitlerin yakınlarına saygımızdan dolayı yayınlamıyoruz.

Aydın Doğan’ın ajansı DHA’dan PKK’ya özel yayın

Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın başına silah dayanarak rehin alınması sırasında teröristlerin yayınladığı fotoğrafı Doğan Yayın Grubu Hürriyet ve tüm organlarında çarşaf çarşaf kullanmıştı. Sadece fotoğrafı yayınlamakla kalmayıp, “terörist” ifadesini kullanmak için tereddüt eden Doğan Grubu, suçlamaların ardından ‘özrü kabahatinden büyük’ şeklinde yorumlanacak bir açıklama yapmıştı.

İstanbul’da Vatan Caddesi’nde bulunan Emniyet Müdürlüğü’ne Nisan 2015’te saldıran teröristleri de DHA buzlayarak servis etmişti.

Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın şehit edilmesiyle birlikte terör yanlısı yayınlar yapmaya başlayan Doğan Grubu’na bağlı DHA, son olarak Tunceli’de yol kesen teröristlerin tüm faaliyetlerini servis etti. Konvoyda gelin, damat ve ses sanatçısının olması DHA’nın ‘PKK’ya özel yayını’ için kurgu yapıldığını gözler önüne serdi.

MEDYAGUNDEM

kk2

KK ile PKK aynı yalanı söylüyor

PKK elebaşısı Mustafa Karasu ile Kılıçdaroğlu aynı ağızdan konuşarak 15 Temmuz’u değil, OHAL’in ilan edildiği …

dha

Namussuzluğun dibini bulan Doğan medyası!

Doğan Haber Ajansı’nın Suriyeli kadın ve bebeğinin alçakça katledilmesiyle ilgili abonelerine servis ettiği habere tepkiler …

basbaglar

Başbağlar katliamında FETÖ’nün rolü

Erzincan’ın Kemaliye ilçesine bağlı Başbağlar köyünde 5 Temmuz 1993 akşamı gelen terör örgütü mensupları, kadınları …

1 Yorum yapıldı

  1. gecenin en karanlık anı sabaha en yakın olduğumuz andır.İnşallah bu kuşatmayı da yaracağız. bu süreçte başta aydın doğan ve onun süprüntüleri olmak üzere tamamen teşhir olop adeta damgalı eşek haline gelen içerdeki hainleri de tamamen temizleyerek Yeni Türkiyeyi kuracağız Ben bütün kalbimle buna inanıyorum.Allah inananların yanındadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir