Anasayfa / ANALİZ / Kimi kandırıyorsun Aydın Doğan?
dogan-teror

Kimi kandırıyorsun Aydın Doğan?

PKK teröristlerinin bombalı eylemlerinin talimatlarının aracısı olan Aydın Doğan suçüstü yakalandı, hemen zeytinyağı gibi üste çıkma operasyonu çekti. Ama gerçekler ortada… Aydın Doğan medyası terörist yuvası olmuş durumda…


MEDYAGUNDEM.COM- Hep söylüyoruz, yine söyleyeceğiz. Aydın Doğan medyasını teröristlerle tahkim etti. Yani terörist çalıştırıyor. İşte son olay… Hürriyet’in internet sitesinde PKK’nın bombalama talimatlarının yer aldığı bir yorum yayınlandı. O terörist talimatı da dikkatli gözler tarafından deşifre edilince Aydın Doğan suçüstü oldu.

dogan-pkk

Aydın Doğan medyası bunun üzerine de hemen zeytinyağı gibi üste çıkmak için o okuyucu yorumu hakkında suç duyurusu yaptıklarını açıkladı.

Hürriyet’in internet sitesinde yer alan duyuruda, “Pazar günü birçok haber kanalıyla birlikte Hürriyet.com.tr’de de Varto’da ilan edilen sokağa çıkma yasağıyla ilgili bir haber yayımlandı. Bu haberin altındaki ‘okuyucu yorumları’ kısmında ise yüzlerce okur yorumu yer aldı. Ancak bunlardan biri, Hürriyet Yayın İlkeleri ve Okuyucu Yorumları Kılavuzu’na aykırı bir biçimde terör ve şiddet çağrısı yaptığı için, ivedilikle müdahale edilerek silindi. Çünkü Yılmaz Ay adlı yorumcu; demokrasi ve ifade özgürlüğü sınırlarını açık bir şekilde ihlal ediyordu.” denildi.

YA O YORUM DEŞİFRE EDİLMESEYDİ

Asıl soru şu: Medyasını tamamen FETÖ ve HDPKK’ya tahsis eden Aydın Doğan’ın Hürriyet’inde o PKK talimatını kim onayladı? Böylesine aleni terörist yorumunu onaylayam editör ya da yönetici kim? Eğer deşifre edilmeseydi Aydın Doğan yine suçüstü yapacak mıydı?

Aydın Doğan medyasında asker ve polisimiz şehit olduğunda PKK adına sevinen çalışanlar olduğu, sol terör örgütü ve paralel terör örgütü üyesi gazetecilerin istihdam edildiği biliniyor. Aydın Doğan o kadroları beslemeye çalıştığı sürece medyası böyle PKK’nın terör eylemlerinin talimat aracısı olmaya devam edecektir. Mesele Aydın Doğan’ın bu terörist kadrolarla daha ne kadar devam edeceği…

 

MEDYAGUNDEM

pyd

TV’de aktivist Suriye’de terörist

Dünyaya kendilerini insan hakları aktivisti olarak tanıtan bu teröristler Steve Kerr, David Graso ve Macer …

kk2

KK ile PKK aynı yalanı söylüyor

PKK elebaşısı Mustafa Karasu ile Kılıçdaroğlu aynı ağızdan konuşarak 15 Temmuz’u değil, OHAL’in ilan edildiği …

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

1 Yorum yapıldı

  1. Aydın doğan ve koç akıllarını başlarına toplasıalar iyi olur eğer bu işler batıya kayar, ülkemizin en önemli ekonomik tesisleriine yönelirse kendi iş yerleri,otelleri,petrol tesisleri fabrikaları, market zincirleri de göt altına gider haberleri olsun.Biz sıradan vatandaşlarız ne fabrikamız ne trilyonluk yatırımlarımız ne de trilyonlarımız var yani kaybedecek vatanımızdan başka hçbir şeyimiz yok onu da elimizden almaya kalkarlarsa o nakkaştepeyi, arnavutköyü haritadan sileriz. Hiçkimse bu milleti vatanıyla test etmeye kalkmasın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir