Anasayfa / GENEL / Aydın Doğan beslemelerinden HDPKK avukatlığı
ayse-nevsin

Aydın Doğan beslemelerinden HDPKK avukatlığı

PKK terör örgütü kahpece ve haince 8 Mehmetçiğimizi şehit etti, Aydın Doğan beslemesi tipler PKK’yı savundu.


Radikal yazarı Ayşe Hür PKK’yı savundu

Doğan medyasından Radikal’de köşe yazarlığı yapan Ayşe Hür, Siirt’in Pervari ilçesinde PKK’lı teröristlerce yola döşenen mayının patlaması sonucu 8 askerin şehit olduğu olaya ilişkin, saldırının PKK tarafından yapılmadığını savundu.

Siirt-Pervari karayolunda, terör örgütü mensuplarınca menfeze yerleştirilen patlayıcının askeri aracın geçişi sırasında infilak ettirilmesi sonucu ilk belirlemelere göre 8 asker şehit oldu.

aysehur

PKK’NIN YAPTIĞI AÇIKLANDI

Devletin resmi ajansı olan AA ve diğer ajanslar bu hain saldırının bölücü terör örgütü PKK tarafından yapıldığını açıkladı.

AYŞE HÜR PKK’YI AKLADI!

Bu büyük acının ardından tarihçi Ayşe Hür Twitter’da bu saldırıyı PKK’nın yapmadığını bunun bir faili meçhul olduğunu söyledi.

Mengü’den “HDP’nin ne suçu var?” savunması

CNN Türk spikeri Nevşin Mengü, 8 askerin PKK tarafından şehit edilmesi sonrası Periscope’tan canlı yayına girdi. Mengü, Siirt’teki hain saldırı sonucunda HDP’nin avukatlığına soyunurken yaptığı açıklamalarla “PKK’nın ne suçu var” demeye getirdi.

Siirt – Şirvan Jandarma Karakolu’nda görevli olan askerleri taşıyan zırhlı aracın geçişi sırasında, teröristlerin menfeze yerleştirdiği bombanın patlaması sonucu 8 asker şehit oldu.

Şehit haberinin gelmesinden sonra gazeteci Nevşin Mengü, Twitter’ın canlı yayın uygulaması Periscope’tan anında canlı yayına girdi. Nevşin Mengü, terör saldırılarının kınanacağını fakat legal bir parti olan HDP’nin kriminalize etmenin doğru olmadığını söyledi.

Mengü canlı yayında şu ifadelere yer verdi; “Evet terörü kınayalım, saldırıları kınayalım. Ancak legal bir partiyi kriminalize etmek doğru mu bunu da soralım.”

MEDYAGUNDEM

kk2

KK ile PKK aynı yalanı söylüyor

PKK elebaşısı Mustafa Karasu ile Kılıçdaroğlu aynı ağızdan konuşarak 15 Temmuz’u değil, OHAL’in ilan edildiği …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

basbaglar

Başbağlar katliamında FETÖ’nün rolü

Erzincan’ın Kemaliye ilçesine bağlı Başbağlar köyünde 5 Temmuz 1993 akşamı gelen terör örgütü mensupları, kadınları …

3 Yorumlar

  1. Ayşe senin hakkından en güzel halil berrktay hoca geliyor.. Jitemden bahsetdiyorsun ya ah!ah! keşke o jitem şimdi gerçekten varolsaydı da senin a.na koysaydı o.pu .Jitem olsaydı sen böyle gevik gevik konuşabiliyor muydun acaba? ama merak etmeyin az daha bekleyin bu devlet sizin g.tünüze nasıl koyacak hep beraber göreceğiz.

  2. nevşin mengü o… uyuşturucu kullanmak ve satmaktan yargılanan kardeşin burak mengünün zulasından uyuşturucu mu çaldın da böyle kafayı buldun

  3. Bu ülkeyi Suriyeye çevirmeye çalışanlar şunu iyi bilsinler; Suriyedeki iç savaştan kaçarak Türkiyeye ya da diğer ülkelere kaçan mültecilerin ekranlardaki görüntülerine iyi baksınlar . Kadın, çocuk ve yaşlılardan çok gencecik sağlıklı erkekler görecekler orada işte biz onlardan değiliz Biz , akdenizde şişme botlarla namerde sığınmak için ülkesini bırakıp kaçanlardan değiliz vatanı için ölenlerdeniz. kimse bu gerçeği unutmasın bu ülkeyi başka ülkelerle karıştırmasın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir