Anasayfa / GENEL / Aydın Doğan’ın kaçak caddesi için Şişli Belediyesi neyi bekliyor?
dogan-kacak6

Aydın Doğan’ın kaçak caddesi için Şişli Belediyesi neyi bekliyor?

Aydın Doğan’ın kaçak bir şekilde inşa ederek milyonlarca dolarlık vurgun yaptığı Trump Towers’taki cadde karşısında Şişli Belediyesi sessizliğe gömüldü.


Güneş Gazetesi’nin ses getiren kaçak cadde haberinin ardından Aydın Doğan ve Şişli Belediyesi dut yemiş bülbül gibi sessizliğe gömüldü. Şimdi tüm Türkiye Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün, Aydın Doğan’ın bu vurgununa niçin sessiz kaldığını soruyor.

AYDIN DOĞAN’IN “ODASI”

Şişli’nin göbeğindeki Trump Towers’ın yeşil alanlarına yaptığı kaçak caddeyle ceplerini dolduran Aydın Doğan’a, CHP’li Şişli Belediyesi gıkını çıkartmadı. İstanbul’un göbeğine kaçak restoran yapan ve her fırsatta Cumhurbaşkanı Erdoğan’a saldırmayı kendine görev edinen Mimarlar Odası da vurgunun üzerine gitmediği gibi tek satır açıklama yapmadı.

dogan-kacak5

GÖZLER ŞİŞLİ BELEDİYESİ’NDE

Doğan’ın yaptığı kaçak cadde vurgununun GÜNEŞ Gazetesi tarafından gündeme getirilmesinin ardından gözler Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’ye çevrildi. İnönü’nün Doğan’ın elindeki medya gücünden korktuğu için bu vurguna sessiz kaldığı iddia edildi. Ortaya çıkan bu vurguna Şişli Belediyesi’nin seyirci kalması nedeniyle savcıların harekete geçmesi, gerekli hukuki ve adli sürecin başlaması gerekiyor. Projeye aykırı olarak inşa edilen ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından tespiti yapılan ‘yeşil alan’ olması gereken kaçak caddenin, tebligat gönderilerek firma tarafından yıkılmasının istenmesi, gerçekleşmemesi halinde belediye tarafından yıkılacağı öngörülüyor.

MİMARLAR ODASI İÇİN GERİ SAYIM

Mimarlar Odası’nın İstanbul’un göbeğine yaptığı kaçak restoranla ilgili Beyoğlu Belediyesi yıkım kararı alarak gereğini yaptı. Oda’ya 15 gün süre tanınırken, verilen süre içinde gerekli işlemin yapılmaması halinde belediye ekipleri tarafından yıkım işleminin gerçekleştirileceği belirtildi.

(GÜNEŞ)

MEDYAGUNDEM

murat

Aydın Doğan’dan KK’nın FETÖ yürüyüşüne “yazar” hizmeti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasına PKK, DHKP-C gibi terör örgütlerini alarak FETÖ için yaptığı …

arman6

Ayşe Arman’ı da kov Aydın Doğan!

İrfan Değirmenci’yi siyasi pozisyon aldığı için kovan Aydın Doğan aynı kural ihlali yapan Ayşe Arman’ı …

chp1

Aydın Doğan ve tetikçileri bu habere itibar etmedi!

Star gazetesinde Ahmet Kekeç’in “FETÖ’nün CHP imamı Enis olamaz” başlıklı yazısı şöyle… Şimdi neden sustuğunu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir