Anasayfa / GENEL / Aydın Doğan özür dilerken bile rezil oldu!
posta-abd

Aydın Doğan özür dilerken bile rezil oldu!

Dün Clinton’u başkan ilan eden manşetiyle baltayı taşa vuran Posta gazetesi, bugün tüm okurlarından özür diledi, ancak özürleri kabahatlerinden büyük oldu.

ABD Başkanlık seçim sonucunu “Önceden ilan ederek” öne geçmek isterken ters köşe olup herkesin diline düşen Posta gazetesi ‘Clinton Başkan’ manşeti nedeniyle okurlarından özür diledi…

Donald Trump’ın ortağı olduğu Mecidiyeköy’deki Trump Towers’ta hazırlanan Posta, Trump’ın rakibini başkan ilan ederek hem kendisini alay konusu yapmış hem de patronu Aydın Doğan için sıkıntı sebebi olmuştu.

Bugünkü Posta ‘Donald Trump zaferi’yle çıktı. Gazete ilk sayfanın köşesinde skandal Hillary Clinton manşeti için özür yayınladı.

Ancak özür kabahatten büyüktü. Çünkü Posta’cılar rezilliklerini ABD seçiminde açılan sandıklardan çıkan ilk oyların Clinton’u gösterdiğini ve bu yüzden o manşeti attıkları bahanesine sarıldılar. Oysa açılan ilk sandıklardan hiç Clinton falan çıkmadı, Posta’nın o gazeteyi hazırladığı saatte daha sandıklar bile açılmamıştı. Daha da fenası Posta’cılar özürlerinde taşradan gelen oyları beklemeden öyle manşet attıklarını yazmışlar. Oysa taşradan sadece Trump geldi. Yani Posta gazetesi özründe bile rezil oldu.

posta-ozur1

MEDYAGUNDEM

murat

Aydın Doğan’dan KK’nın FETÖ yürüyüşüne “yazar” hizmeti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasına PKK, DHKP-C gibi terör örgütlerini alarak FETÖ için yaptığı …

arman6

Ayşe Arman’ı da kov Aydın Doğan!

İrfan Değirmenci’yi siyasi pozisyon aldığı için kovan Aydın Doğan aynı kural ihlali yapan Ayşe Arman’ı …

erdogan

Üçlü Suriye trafiği!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, önce ABD Başkanı Trump ile sonra da Rusya Lideri Putin ile telefonda görüştü. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir