Anasayfa / ANALİZ / Anaları yeniden ağlatacak o manşeti atan vampirler hala konuşuyor musunuz?
milliyet

Anaları yeniden ağlatacak o manşeti atan vampirler hala konuşuyor musunuz?

MEDYAGUNDEM.COM- Paralel çete “kötülük” yapmak isterken, resmen kurdukları mayında kendilerini patlattılar. Bu akşam servis edilen Başbakan Erdoğan ile Milliyet gazetesinin sahibi Erdoğan Demiören arasındaki telefon görüşmesi, Erdoğan’ın çözüm sürecini nasıl pamuklara sardığının, analar ağlamasın diye  bir medya patronunu bile ağlattığının gururlu, haklı ve göğüs kabartıcı kanıtı oldu. Erdoğan’ın Milliyet’in Derya Sazak yönetiminde yayınladığı “İmralı Zabıtları” manşetiyle çözüm sürecini nasıl sabote etmeye çalıştığını dün gibi hatırlıyoruz.

Çözüm sürecini ve barışı hedef alan gözünü kan bürümüş vampirlerin, paralel terör örgütünün operasyonuyla Milliyet’e sızdırdıkları notlarla amaçlarının Türkiye’yi yeniden kan gölüne çevirmek olduğu apaçıktı. İşte ortaya çıkan son kayıtla Erdoğan’ın barış sürecine nasıl önem verdiği anlaşıldı.

Derya Sazak yönetimindeki Milliyet’e çözüm sürecini sabote etmek amacıyla o belgeleri kimler sızdırdı, resmen provokasyon olan o haberle amaç neydi?

İşte o gerçekleri de MEDYAGÜNDEM deşifre etmişti. Paralel terör örgütünün çözüm sürecini akamete uğratıp Türkiye’yi yeniden kan gölüne çevirme planının ilk aşaması olan “İmralı Zabıtları” sızdırmasının bir vatan hainliği olduğunu daha o günlerde deşifre etmeye çalışmıştık.

Bakın Derya Sazak ve Namık Durukan kana susamışlara nasıl tetikçilik yapmışlardı:

namik-durukan

derya-sazak

erdem-yavuz14

erdem-yavuz15

ekrem-dumanli

bdp-sızdırma3

namik-erdem-yavuz1

basbakan-erdem-yavuz

erdem-yavuz18

erdem-yavuz26

MEDYAGUNDEM

enis-derya

O medya yöneticilerine hesap sorulsun!

Hürriyet ve Milliyet’e sorulsun; o iki muhabir FETÖ’nün talimatıyla Emniyet’ten nasıl çekildi? MEDYAGUNDEM.COM- FETÖ’nün en kudretli …

bila

Kovdular ama istifa etmiş gibi çek panpa!

Milliyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fikret Bila görevinden istifa etti. Milliyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni …

karakas-m

Ve Milliyet o ismi de kovdu!

Demirören ailesi Milliyet ve Vatan’ı işgal eden sol terör örgütü sempatizanı ve PKK’lı gazetecileri bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir