Anasayfa / GENEL / Ve Milliyet o ismi de kovdu!
karakas-m

Ve Milliyet o ismi de kovdu!

Demirören ailesi Milliyet ve Vatan’ı işgal eden sol terör örgütü sempatizanı ve PKK’lı gazetecileri bir bir tasfiye ediyor. Son atılan isim MEDYAGÜNDEM’in deşifre ettiği muhabir Burcu Karakaş oldu.


MEDYAGUNDEM.COM- Burcu Karakaş Milliyet muhabiri olmasına rağmen sol terör örgütlerinin propagandasının yapıldığı Evrensel’de de yazılar yazıyor, Twitter’dan HDPKK’nın avukatlığını yapıp, Türkiye’yi “IŞİD’i destekleyen ülke” gibi göstermek için alçakça algı operasyonlarına katkı sağlıyordu.

O muhabir de Milliyet’ten kovuldu. Geçtiğimiz günlerde Milliyet ve Vatan’da başlayan temizlik operasyonu özellikle Mehveş Evin gib PKK sempatizanı yazarları da vurmuştu.

Burcu Karakaş her ne kadar MEDYAGÜNDEM’in hakkında yayınladığı haberler için erişim engeli getirtse de, onu bekleyen sona engel olamadı.

Karakaş hakkındaki şu haberlere erişim engeli kararı aldırdı:

karakas3

karakas

MEDYAGUNDEM

bila

Kovdular ama istifa etmiş gibi çek panpa!

Milliyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fikret Bila görevinden istifa etti. Milliyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni …

mehves-mil

Milliyet’te PKK’lı temizliği!

Demirören ailesinin sahibi olduğu Milliyet gazetesinde özellikle sol terör örgütleri sempatizanı ve PKK’lı gazeteciler temizliği …

karakas3

Yine Milliyet yine o muhabir!

Geçtiğimiz gün MEDYAGÜNDEM’in deşifre ettiği Milliyet gazetesindeki sol terör örgütleri ve PKK sempatizanı muhabirin son …

1 Yorum yapıldı

  1. Bu vatan hainlaerini besleyenler mehmetçiğe sıkılan kurşunlardan pkk kadar sorumludurlar. Bu millet herşeyi affeder ama ihaneti asla. Demirören geç kalmış olsa da bu kararı ile doğru bir adım atmıştır..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir