Anasayfa / GÜNDEM / Anadolu Ajansı dediğini yaptı
londra-occupy

Anadolu Ajansı dediğini yaptı

Anadolu Ajansı Londra’daki gösterileri internet üzerinden canlı yayınladı.

Anadolu Ajansı Genel Müdürü Kemal Öztürk, Reuters, BBC ve CNN International’ın Taksim’deki gösterileri canlı yayınlamaları üzerine, “Bir daha Londra’da ‘Occupy London’ protestosu olursa onu canlı olarak dünyaya duyurmak AA’nın boynunun borcudur artık” demişti. AA, bu sözü yerine getirdi ve Londra’daki gösterileri internet üzerinden canlı yayınladı.

Reuters, BBC ve CNN International’ın İstanbul Taksim’deki protestoları saatlerce canlı yayınlamasına misilleme olarak Londra’daki gösterileri canlı yayınlama kararı alan Anadolu Ajansı, dün, polisin Trafalgar meydanında kullandığı sinyal kesicilerin engeline takılmıştı.

Anadolu Ajansı ekibi, Kuzey İrlanda’da 17-18 Haziran’da yapılacak G-8 Zirvesi öncesi kapitalizm karşıtı grupların Londra’da St. James Parkı’nda toplanarak Parlamentoya doğru yürüyüşlerini iPad kullanarak AA’nın Ustream üzerindeki hesabından canlı olarak tüm dünyaya aktardı.

MEDYAGUNDEM

abd-general

AA muhabirinin sorusu ABD’li generalin zoruna gitti

ABD öncülüğündeki DEAŞ Karşıtı Koalisyon Komutanı Korgeneral Stephen Townsend’in basın toplantısı gergin anlara sahne oldu. …

salihm2

Bild paçavrası Türk gazetecileri hedef gösteriyor

Almanya’nın en yüksek tirajlı gazetesi Bild, Türk gazetecileri “casus” diyerek fişliyor, hedef gösteriyor. Genel yayın …

sozcu-yalan2

Asparagasçı Sözcü muhabirinin son yalanı!

15 Temmuz öncesi FETÖ’nün operasyon üssü gibi yayıncılık yapan Sözcü gazetesinin başta Cumhurbaşkanı Erdoğan ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir