Anasayfa / GENEL / Altaylı yine hakaretlerle böğürdü!
ht-altayli2

Altaylı yine hakaretlerle böğürdü!

MEDYAGÜNDEM- Hep söylüyoruz, bir kez daha tekrarlayalım; Türk medyasında ağzı da sicili de en bozuk adam Fatih Altaylı’dır. Utanmaz, ekrandan küfreder, hakaret eder, bundan fena halde haz duyar.

Sicili o kadar bozuktur ki, MEDYAGÜNDEM arşivi Altaylı’nın gerçek yüzünü gösteren haberlerle doludur.

Daha geçen gün yayınladık; 5 yıl önce darbe isteyen Altaylı, hafızasızdır, dün söylediklerini, dün yazdıklarını unutur, bugün utanmadan kendisini “sütten çıkmış ak kaşık” gibi sunmaya bayılır.

Bugün Habertürk TV’de yine “küfür kıyamet”, hakaretler havada uçuştu.

Altaylı, spikerine destek olmak için ağzını bozdu.

Habertürk spikeri Pelin Çift’in dün Bingöl’deki PKK saldırısının olduğu gün ekranda “hayvanlara tecavüz” konusu işlemesi büyük tepki toplamıştı.

Ensonhaber.com isimli sitenin haberini kaynak göstererek MEDYAGÜNDEM de manşetine çekmişti.

Pelin Çift’in  bugün konuğu olan Altaylı, “Twitter manyakları, Facebook piskopatları, internet dümbükleri…” diye böğürmeye başladı.

Altaylı, “Bunlar sosyal medya psikopatları. Oturuyorlar bilgisayar başına kendi ruhlarındaki karanlığı yansıtıyorlar. Ne yapacaksınız burada? Ağıt mı yakacaksınız? Habercilik yapıyorsunuz burada. Kendileri ne yapıyorlar. Şunu biliyorum. Bunu eleştiren bir internet sitesinin sahibinin yancısının akşam hangi barda sabahlayıp zurna gibi içtiğini ben biliyorum. Terör hayatın bir parçası ya ne yapalım? Her gün şehit var ne yapalım? İstanbul’daki bütün eğlence mekanlarını kapatalım mı?” dedi.

Hızını alamayan Altaylı, hakaret etmekten de büyük  zevk aldığını itiraf edip, “Oturmuş oraya yazıyor. Hiç bunlara takmayın. Bunlar hasta ruhlu kötücül insanlar. Ben bu insanları hayatım boyunca hiç umursamadım hatta kendilerine hakaret etmekten büyük bir zevk alıyorum. O köpeğin büyükleri de onların bir tarafını ısırsın inşallah.” dedi.

“Bunu eleştiren bir internet sitesinin sahibinin yancısının akşam hangi barda sabahlayıp zurna gibi içtiğini ben biliyorum” diyen Altaylı kimi kasdetti? Altaylı’yı çıldırtan haber Ensonhaber adlı siteye aitti. MEDYAGÜNDEM de zaten o siteyi kaynak göstererek haberi yayınladı.

Peki bu durumda “barda sabahlayan” kim? Ensonhaber.com’un sahibi Serkan Kalemciler. Altaylı’ya göre “O sitenin yancısı” barda sabahlayıp zurna gibi içiyor. Ensonhaber.com’un Altaylı’ya bir yanıtı olması gerekmez mi?

MEDYAGÜNDEM olarak Altaylı’nın o sözlerinden üzerimize hiç alınmadık. Çünkü ne barla, ne de içkiyle işimiz olmaz. Ensonhaber.com’un “yancısı” olmak ise ancak aklını peynir ekmekle yiyenlerin iddiası olur.

Şehit verildiği gün ekranda “hayvanlara tecavüz” tartışması yerine daha duyarlı yayın yapılmasını istemek herhalde ancak Altaylı gibi bir kafadan böylesi tepkiye neden olabilirdi.

Gazeteciliği “varoş tarzı” ve “sokak ağzı” ile dibe çeken Altaylı’dan ne beklenirdi ki?

Bu ülkede köşesinde yıllardır “Ne zaman adam oluruz” dersleri verip de, zerre miskal bundan nasiplenmemiş biri olarak diyecek söz de bırakmadı bize…

İşte Altaylı’nın böğürdüğü anlar:

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

ozkok-fatih

“Türkiye’nin yüzde 99’u Müslüman değil” diye göbek atıyorlar!

Fatih Altaylı ve Ertuğrul Özkök 2 gün arayla, Türkiye’de insanların dinden ne kadar uzak yaşadığına …

fatih

Palavracı Altaylı’ya hesap sorun!

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, FETÖ soruşturmalarını yürüten bir savcının ‘Halen görevde olan 12 …

fatih

O iddiası yalansa Altaylı’ya soruşturma açılsın

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Habertürk yazarı Fatih Altaylı’nın bir savcının beyanına dayandığırdığı “12 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir