Anasayfa / GENEL / Akit muhabiri “Oy ve Ötesi”nin sandık oyununu deşifre etti
oy-akit

Akit muhabiri “Oy ve Ötesi”nin sandık oyununu deşifre etti

Oy ve Ötesi grubunun müşahit kart edinme yöntemini Akit muhabiri Mehmet Özmen kılık değiştirerek deşifre etti. İşte o görüntüler…


Türkiye’de 26. Dönem Parlamentosunun üyelerini belirlemek üzere seçim yapılıyor. Oy verme işlemi sabah 07.00 itibariyle başladı.

Seçimlerde görev alan parti müşahitleri ile sandık görevlileri 175 bin 6 sandıkta yerlerini alırken seçmenlerde oylarını kullanmak üzere sandık başlarına gitmeye başladı.

Sandık alanı ve çevresine alınmamasıyla ilgili yapılan başvurulara YSK tarafından ret kararı verilen Oy ve Ötesi Grubu’nun müşahit kartı edinme oyununu kılık değiştiren Akit muhabiri deşifre etti.

Gizli kamera eşliğinde Oy ve Ötesi Grubu bünyesinde görev almak üzere okula giden Akit muhabiri Mehmet Özmen’e verilen müşahit kartında ıslak imza ve ıslak damga bulunmadığı görüldü.

Oy ve Ötesi grubu kendi isimlerini kullanamadığı için anlaştığı LDP ve Demokrat Parti gibi partilerden boş olarak aldığı ıslak imza ve ıslak damga bulunmayan müşahit kartlarını kendi üyelerine, kendileri ya da alan kişiler boş kısımlarını doldurarak okullarda görev yapabiliyor.

MEDYAGUNDEM

merkel

Titre Merkel!

Türkiye’de 16 Nisan’da yapılacak cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi halk oylaması için Almanya’da 13 noktada kurulan sandıklarda …

oyveotesi1

İşte “Oy ve Ötesi”nin sandıkta provokasyon planı

Akit, ‘Oy ve Ötesi’ grubunun ahlaksız provokasyonunu deşifre ediyor. Oy ve Ötesi, illerde yaptığı toplantılarla …

oyotesi1

PKK, DHKP-C, FETÖ ve Doğan Grubu ittifakından 1 Kasım için şeytani plan

PKK, DHKP-C, FETÖ, Doğan Grubu ittifakı 1 Kasım öncesi Oy ve Ötesi üzerinden yeni karanlık …

1 Yorum yapıldı

  1. Komik olan; TC kimlikn numaraları tek sayı ile BİTEMEZ. Muhabir tc yi uyduruyor. Gerizekalı ORGANize eden saf uyanmıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir