Anasayfa / GENEL / YPG’li teröristin fotoşoplu cenazesine HDP’li vekil de katıldı!
bombaci2

YPG’li teröristin fotoşoplu cenazesine HDP’li vekil de katıldı!

Ankara’da 28 vatandaşımızı şehit eden YPG’yi aklamak için saldırıyı TAK üstlenmiş ve saldırının faili olarak hayal ürünü bir teröristi göstermişti. Van’da bir grup PKK sempatizanı Ankara’yı kana buladığını iddia ettikleri hayal ürünü terörist için anma töreni yaptı. Törene HDP milletvekili Tuba Hezer de katıldı.


Ankara’da Genelkurmay personelini taşıyan servislere yönelik geçtiğimiz perşembe günü bir terör saldırısı gerçekleşmiş, saldırıyı terör örgütü YPG üyesi Salih Neccar isimli teröristin gerçekleştirdiği belirlendi. Ancak kısa bir süre sonra terör örgütü YPG ile bağlantılı TAK isimli örgüt YPG’yi aklamak için saldırıyı üstlendi.

HAYAL ÜRÜNÜ TERÖRİST: ABDÜLBAKİ SÖNMEZ

Terör örgütü TAK saldırıyı Abdülbaki Sönmez isimli üyelerinin gerçekleştirdiğini iddia edip, Abdülbaki Sönmez ismine ait olduğunu iddia ettikleri bir fotoğrafı dünyayla paylaştı. Ancak kısa bir süre sonra Abdülbaki Sönmez olduğu iddia edilen fotoğrafın fotomontaj olduğu ve gerçekte bu isimde bir teröristin var olup olmadığı bile şüpheli duruma düştü.

bombaci-sahte

Ancak HDP ve PKK sempatizanları tüm gerçeklere rağmen, Ankara saldırısını Abdülbaki Sönmez isimli TAK teröristinin yaptığı iddialarından vazgeçmedi. Öyle ki bu iddialarını daha da ileriye götürüp, hayal ürünü bir terörist için taziye çadırı kurup yürüyüş yaptılar.

akkulis

HAYALİ KATİL İÇİN TAZİYE ÇADIRI

Van’ın İpekyolu ilçesi Şehit Fırat mahallesine taziye çadırı kuran PKK sempatizanları, hayal ürünü Ankara katliamı faili için bir de yürüyüş yaptı. Yürüyüşe HDP milletvekili Tuba Hezer de katıldı. Yürüyüş sırasında PKK çaputları açan terör sempatizanları, terör örgütü ve elbaşı lehine sloganlar etti.

bombaci2

MEDYAGUNDEM

ypg

ABD’den teröristlere yeni isim

Terör örgütü YPG’ye ‘isim değiştirme’ tavsiyesinde bulunduklarını belirten ABD Özel Kuvvetler Komutanı Orgeneral Thomas, YPG’nin …

kk2

KK ile PKK aynı yalanı söylüyor

PKK elebaşısı Mustafa Karasu ile Kılıçdaroğlu aynı ağızdan konuşarak 15 Temmuz’u değil, OHAL’in ilan edildiği …

harita

AA’nın deşifresi Pentagon’u çıldırttı

ABD Savunma Bakanlığı, Anadolu Ajansı’nın Suriye’de konuşlu ABD askerlerinin yerlerini yayınlanmasına tepki gösterdi. Anadolu Ajansı, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir