Anasayfa / ANALİZ / Yırtamazsın hesap vereceksin Ahmet Hakan!
ahc

Yırtamazsın hesap vereceksin Ahmet Hakan!

MEDYAGUNDEM.COM- 17 Aralık’ta Pensilvanya terör örgütü tarafından sahnelenen yeni darbede en büyük destekçi Dooğan medyası idi. Özellikle de Hürriyet yazarı Ahmet Hakan tam anlamıyla “Gülen örgütü tetikçisi”ne dönüştü.

Her gün Gülen örgütü propagandası yaptı, illegal dinleme, montaj ve dublaj kasetleriyle iktidarı devirmeye çalıştı.

Ahmet Hakan, “Şu hayatımda Tayyip’in inleyerek çöktüğünü ve bittiğini görmek en büyük arzum” diyecek kadar paralel örgütün tetikçiliğini yaptı.

ahmet-hakan4

ahc-gulen

Ancak dün geceden bu yana Ahmet Hakan Gülen örgütüne çakmaya başladı. Dün CNN Türk’teki Tarafsız  Bölge programında, bugün de köşesinde Ahmet Hakan Gülen örgütünü yerden yere vurdu.

30 Mart’ta sandıktan çıkan sonuçla Ahmet Hakan yine ilkesizce dönerek bu kez de Gülen örgütünü satıp, kendini kurtarmaya soyundu.

Ama bu kez yemezler, Ahmet Hakan, tarihin en aşağılık darbe girişiminde bulunan Pensilvanya terör örgütüyle işbirliğinden mutlaka hesap verecek.

AK PARTİ KAZANDI, CEMAAT’E ÇAKMAYA BAŞLADI

Tapelerde geçen konuşmaların gerçek olduğu varsayımı üzerine yolsuzluk konusunu hemen her gün gündemde tutup, başta Başbakan ve AK Partili bakanları suçlama seviyesine varan yazılara imza atan Ahmet Hakan şimdi de Cemaat’e çakıyor.

Bugünkü yazısında “Cemaat’in kaybetmesinin 10 temel nedeni” başlığıyla 10 maddede Cemaat’in hatalarını sıralayan Ahmet Hakan şunları yazdı:

BİR: Dilleri İslami idi ama biraz fazla enteldi… “İslami entel” yani… Ahali ne demek istediklerini bu yüzden anlamadı.

İKİ: Fethullah Gülen’in Pensilvanya’da ikameti sorun oldu. Bu durum Başbakan Erdoğan’ın “dış komplo’ iddiasının toplum tarafından satın alınmasına yol açtı.

ÜÇ: CHP ile işbirliği yapmak durumunda kaldılar. Bu hiç tutmayacak bir mayaydı.. Olmazdı, olamazdı. Nitekim olmadı da…

DÖRT: Bürokraside etkileri büyük… Yetişmiş adamlar var… Ancak oyu etkileyebilecek bir güce sahip değiller. Seçim sonuçları bunu gösterdi.

BEŞ: Güçlü görünmelerinin temel nedeni AK Parti ile yaptıkları koalisyondu. Koalisyon bozulunca çaptan düştüler, etkinliklerini yitirdiler.

ALTI: AK Parti ile koalisyon ortağı oldukları dönemde çok bencil davrandılar. Diğer İslami gruplara alan açmadılar. Bu nedenle hükümetle giriştikleri kavgada İslami grupların kendilerinden uzaklaşmasına yol açtılar.

YEDİ: Ölümüne destek verdikleri siyasi iktidara neden savaş açtıklarını topluma anlatamadılar.

SEKİZ: Yolsuzluk iddialarına daha önce hiç ses etmiyorlardı. Ancak birdenbire yolsuzlukları keşfettiler… Bu da iddialarının inandırıcılığını epey zedeledi.

DOKUZ: Devletin istihbarat örgütünü ve o örgütün başındaki ismi neden hedef seçtiklerini, bir dini grup olarak bunu neden mesele ettiklerini izah edemediler. Bir dini grubun MİT konusuna bu denli hayati önem atfetmesi toplumda yadırgandı.

ON: Bırakın lslami kesimi, laik kesimin bile tam olarak anlayamadığı ve anlamlandıramadığı biçimde İran’ı hedef aldılar. “Acem sorunu’ tezini işlediler.

MEDYAGUNDEM

murat

Aydın Doğan’dan KK’nın FETÖ yürüyüşüne “yazar” hizmeti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasına PKK, DHKP-C gibi terör örgütlerini alarak FETÖ için yaptığı …

kemal

Ağzındaki baklayı çıkardı; işte kaos itirafı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, toplumu karşı karşıya getirebilecek eylemler yapabileceklerini söyledi. Kandil’in de destek …

aykut2

Yalancı ve müfteri CHP’li!

Ahmet Hakan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a iftira atan Aykut Erdoğdu’ya sert tepki göstererek ‘yalancısın ve müfterisin’ dedi. …

1 Yorum yapıldı

 1. Ayu’cuklar bir bir kış uykusundan uyanmaya, inlerinden dışarı çıkmaya başladılar. Tam mevsimi de ha! İyi de seçimlerden önce nerdeydiniz? Kış uykusundan uyanamamış mıydınız? Eyyyy! Kilo kaybına da uğramışlar, biraz kendilerine gelmeliler. Siz var ya, tam bir alçaksınız be, Vatana İhanet edenlerle iş tutmanızı bu yazılar, çızılar kurtarır mı? Kurtarmaması gerekir.

  AHC’nın yanlış teşhisleri;

  BİR: Dilleri İslami idi ama biraz fazla enteldi…/Geç: adam sabah akşam siyaset politika yapmaktan ananas satmaktan İslami düşündüğü mü konuştuğu mu vardı?
  “İslami entel” yani…/Geç: İslam enteli imiş, tıpkı senin gibi İslam enteli görmesek sana da aynı gözle bakacaklar ha!

  Ahali ne demek istediklerini bu yüzden anlamadı./Geç: ahali ne demek istediklerini anlamayacak kadar cahil mi bre gafil? Ahali senden de entel dediğin zoytarılardan daha zeki olduğunu seçim sonuçlarında göremiyor musun?

  İKİ: Fethullah Gülen’in Pensilvanya’da ikameti sorun oldu. Bu durum Başbakan Erdoğan’ın “dış komplo’ iddiasının toplum tarafından satın alınmasına yol açtı./Geç: olmasın mı? Herkes defalarca ülkene dön deyip de dönmüyorsa sorun olmaması mümkün mü? Şuna bak, lafa bak, Başbakan Erdoğan’ın “dış komplo’ iddiasıymış! Ne komplosu olum ne komplosu, gerçeği, hakikati komplo olarak göstermeye kalkmaya bak! Başbakanımıza karşı içinde gizlediği gerçeklerini bilmeden ifşa ediyor. Tüüü! Eeee, Sayın Başbakanımız komplo kurdu, bizde satın aldık heee? Sen var ya sen, illüzyonla insanların aklının arkasına geçmeye çalışıyorsun da bana KülYutmaz derler. Tanıyor musun beni?

  ÜÇ: CHP ile işbirliği yapmak durumunda kaldılar. Bu hiç tutmayacak bir mayaydı.. Olmazdı, olamazdı. Nitekim olmadı da…/Geç: teşhis doğru da seçimlerden önce bu konuda hiç reçete yazamadın. Onu nere koyacağız. Seçimlerden önce bu konuda bir çaban oldu mu?

  DÖRT: Bürokraside etkileri büyük… Yetişmiş adamlar var… Ancak oyu etkileyebilecek bir güce sahip değiller. Seçim sonuçları bunu gösterdi./Geç: seçim sonuçlarını etkileyebilecekleri kadar etkilediklerini bu toplum göremiyor mu yaaa? Daha ne olacak S.S.Kemal’i ipten aldı. S.S.Kemal’in neden fazla miting yapmadığını biliyor musun? Sayın Başbakanımızın mitinglerinin yanında fısss tısss gibi sesler getirip seçim sonunda aaa bu oylar nereden çıktı denecek diye olduğunu da bilmezsiniz. Millet alanlar da gördükleriyle seçim sonucunda göreceklerinin uyumsuzluğunun sorgulanmaması için doğru dürüst miting bilem yapmadı. Mitinglerde olmayanların seçim sandıklarından nasıl çıktığının sorgulanmaması için her türlü hile hurda yapılıp CHP tarihinin alabileceği en yüksek oy oranına Paralel Yapılanma ulaştırdı. CHP’nin kendi çaplarında bu kadar yüksek oy alması mümkün müydü? CHP diye bir şey kalmamıştı, senin oyu etkileyebilecek bir güce ancak bu kadarla ulaşılabildi. Bitmiş, tükenmiş meydanlardan silinmiş bir CHP için az bir oy mu?

  BEŞ: Güçlü görünmelerinin temel nedeni AK Parti ile yaptıkları koalisyondu. Koalisyon bozulunca çaptan düştüler, etkinliklerini yitirdiler./Geç: AK Parti ile koalisyon falan yapmadılar, yapamazda, terör örgütü ile legal bir parti nasıl koalisyon yapabilir ki? Sen var ya sen, ne gavırsın bee! Aklı sıra ‘tuzak’ kuracak, millette AHC bu yazısını AK partiye yağcılık olsun diye yazdı sanıyor. Geç olum geç, karşında KülYutmaz var. Bu olayın tek bir izahı var; AK Parti ile koalisyon değil, AK Partinin içine sızmış örgüt anladın mı? Gavııır!

  ALTI: AK Parti ile koalisyon ortağı oldukları dönemde çok bencil davrandılar. Diğer İslami gruplara alan açmadılar. Bu nedenle hükümetle giriştikleri kavgada İslami grupların kendilerinden uzaklaşmasına yol açtılar./Geç: bak hale AK Parti ile koalisyon haltı karıştırıyor, olum koalisyon falan yoktur. AK Partinin içine sızma var. Alan açma gibi yumuşak söylemlerle olayı geçiştirmeye kalkma gavııır. Tek gözü dahi görmeyen bir kişiyi örgüt suçlamasıyla içeri atmadılar mı? Yok alan açmamışlarda bilme nede! Yumuşak fırça darbeleriyle olayların üstünü kapatmaya çalışıyor, Abidin. Bu konu çok uzun kendimi için de geç diyorum.

  YEDİ: Ölümüne destek verdikleri siyasi iktidara neden savaş açtıklarını topluma anlatamadılar./Geç: lan ne ölümüne, kafayı mı yedin, uyanıklığın bu kadarına pes diyorum. Menfaatleri için dersen biraz işi doğrulatmış olursun. Siyasi iktidara para para para için savaş açtılar, anaaadın mı AHC?

  SEKİZ: Yolsuzluk iddialarına daha önce hiç ses etmiyorlardı. Ancak birdenbire yolsuzlukları keşfettiler… Bu da iddialarının inandırıcılığını epey zedeledi./Geç: buda küllüyen yalan, dolan ve tuzak dolu bir ifadeden başka bir şey değil. Olmayan bir şey nasıl ses çıkarılır ki? Olmayan bir şeyi var gibi göstererek uyanıklık yapma gavııır. Yolsuzluk varsa ses veya fısıltı çıkarılır. Yoook! Neye çıkaracaklar ki? Haaa, icat etmede üstlerine adam tanımam veya şeytana pabucunu ters giydirir dersen inanırım. Niye dersen; şeytanın ayaklarının ters olduğunu bildiklerinden, derim. Aaanadın mı İmam Hatipli AHC! Şeytanın ayağın ters olduğundan bu lafın dendiğini de kimse bilmez haa! Binaenaleyh, olmayan bir şeyden dolayı vatandaşı inandıramadılar. Gavııır!

  DOKUZ: Devletin istihbarat örgütünü ve o örgütün başındaki ismi neden hedef seçtiklerini, bir dini grup olarak bunu neden mesele ettiklerini izah edemediler. Bir dini grubun MİT konusuna bu denli hayati önem atfetmesi toplumda yadırgandı./Geç: MİT’i neden hedef seçtiklerini izah etmeye gerek var mı ki? Sende bu toplumu sade kro sandın gavııırr! Etmelerine gerek kalmadan bu toplum anladı anladı. Yadırganmadı ters tepti!

  ON: Bırakın İslami kesimi, laik kesimin bile tam olarak anlayamadığı ve anlamlandıramadığı biçimde İran’ı hedef aldılar. “Acem sorunu’ tezini işlediler. /Geç: şimdi senin gibi entel ve dantel birisi bu tezi anlamadı öyle mi? Yavv AHC bu milletin aklıyla alay etme goçummm, sen anlamaya bilirsinde veya yalandan eşek olabilirsinde, bu millet senin “Acem sorunu’ diye adlandırdığın aslında “Acem oyununu’ çok iyi bilmekte de kendini buralarda saf ayaklarına yatırarak daha da küçültme goçumm!

  ONBİR: Peygamber Efendimizi kamyonete bindirecek kadar şerefsizleştirmelerini izah edemediler, edemeyecekler.

  ONİKİ: Milleti beddua yaylım ateşine tutmalarını izah edemediler….
  Pardon bu son iki maddeyi kim ekledi ki? AHC eklemediği eklemeyeceğini herkes bilir, kim ekledi ki? Asıl sorulması gerekenler olan bu maddeleri AHC gizlemek için çok çaba sarf etmişti de, kim bunları ortaya çıkardı ki?

  Ulan sen var ya sen, tam bir şerefsizsin. Millete bu yazıyı iyi yutturdun. Ama KülYutmaz’a yutturamayacaksın. Bu yazıya millet hangi gözle bakarsa baksın, bu yazının hiçbir yanının iyi niyetli olmadığından adım gibi eminim. Olayları örtmeye, AK Pati için tuzaklar kurmadan öteye gitmeyecek bu yazıyı bir gün sana yedirecem.

  Buradan AK Partililere de sesleniyorum; böyle koalisyon ortağıydı, birliktelikti, beraberlikti gibi tuzaklara çok şiddetli reaksiyon gösterin. Partinin içine sızmışlar olduğunu bu şerefsizlere anlatın. Yeni bir tuzakla karşı karşıya olduğunuzu anlayın, anlatın.

  Orospunun tövbesi eski dostunu görene kadardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir