Anasayfa / GENEL / Aydın Doğan seçim sonrası da paralel örgüte çalışıyor!
dogan

Aydın Doğan seçim sonrası da paralel örgüte çalışıyor!

17 Aralık’la başlayan süreçte her türlü ahlak dışı yöntem, yalan ve iftiralarla AK Parti hükümetini devirmeyi amaçlayan paralel medya seçim sonrası da işbirliğini sürdürüyor.

30 Mart yerel seçimleri AK Parti’nin mutlak zaferiyle sona erdi. AK Parti oylarını artırarak birinci parti olurken cemaatle işbirliği halinde seçime giren CHP hezimet yaşadı.

17 Aralık sonrası Gülen cemaatin iftiralarının peşine siyasi alanda CHP takılırken medyada da Doğan Grubu paralel yapının yayın organları gibi hareket etmişti. Bu işbirliğinin seçim sonrası da devam ettiği görüldü.

AK Parti’nin seçim galibiyetini sindiremeyen paralel yapının yayın organı Zaman Gazetesi ve Hürriyet gazetesi bugün kendi hesaplama yöntemleriyle İl Genel Meclisi rakamlarını birinci sayfadan verdi. AK Parti’nin aldığı yüzde 45.5’lik seçim zaferini 1. sayfasından görmek istemeyen paralel yayın organlarının seçim sonuçlarını hazmetmesi uzun süreceğe benziyor.

hurriyet-zaman

MEDYAGUNDEM

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir